پرندگان شکاری (و رهایی فانتزی یک هارلی کویین) Birds of Prey and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn تا روز جمعه با فروش ۳۳ تا ۳۵ میلیون دلار در آمریکا، شروعی ضعیف‌تر از آنچه انتظار می‌رفت داشت. و در نهایت انتظار می‌رفت با آغاز تعطیلات آخر هفته، فروش این فیلم دی‌سی با بازی مارگو رابی به ۵۰ میلیون دلار برسد.
در سایر نقاط دنیا، اولین فیلم ابرقهرمانی سال از زمان اکرانش در وسط هفته چیزی حدود ۷.۵ میلیون دلار فروش داشت. در بخش‌هایی از آسیا که شامل کره جنوبی می‌شود، فروش این فیلم تحت تاثیر ترس از ویروس کرونا قرار گرفت.
در آمریکای شمالی، این فیلم که محدودیت تماشا هم دارد، روز جمعه ۱۳ میلیون دلار فروش داشت.
با اینکه فروش پرندگان شکاری کمتر از فیلم‌های ابرقهرمانی با محدودیت تماشای اخیر، مثل «ددپول» سال ۲۰۱۶ و «جوکر»، بوده است اما فروشی برابر با «هشت یار اوشن»، فیلم دیگر این استودیو با شخصیت‌های اصلی زن، داشته است.
کارگردانی این فیلم را کتی یان بر عهده داشته است. در این فیلم رابی بار دیگر در نقش هارلی کوئین، که پیش از این در «جوخه انتحار» جلوی دوربین برده بود، بازی کرده است. علاوه بر این شخصیت‌های جدیدی از دنیای سینمایی دی‌سی مثل جرنی اسمالت-بل (بلک کنیری)، رزی پرز (رنی مونتیا)، مری الیزابت وینستد (هانترس) و ایوان مک‌گرگور در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. مارگو رابی به همراه سو کرول و برایان اونکلس تهیه‌کننده‌ی این فیلم بوده‌اند.
پرندگان شکاری Birds of Prey نقدهای مثبت زیادی دریافت کرده است و بر روی وبسایت راتن تومیتوز امتیاز ۸۷ درصدی گرفته است.
این مطلب برگرفته از نوشته‌ی کلاودت باریوس در وب‌سایت hollywoodreporter است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید