جان دیوید واشنگتن به جمع کریستین بیل و مارگو رابی، بازیگران فیلم بدون نام دیوید او. راسل پیوست.
راسل جدیدترین ساخته خود را با فیلم‌نامه‌ای نوشته خودش کارگردانی خواهد کرد. هنوز جزییاتی در مورد داستان آن منتشر نشده است.
ساخت این فیلم قرار است از ماه ژانویه در لس آنجلس آغاز شود. فیلم‌برداری این فیلم را امانو‌ئل لوبزکی و تهیه‌کنندگی آن را متیو بودمن به عهده خواهند داشت. کمپانی قرن بیستم نیز این فیلم را توزیع خواهد کرد.
در اوایل امسال، خبر اضافه شدن مایکل بی. جردن به این فیلم اعلام شد، اما به نظر می‌رسد که جردن با این پروژه همکاری نخواهد داشت.
راسل برای کارگردانی و فیلم‌نامه فیلم‌های حقه‌بازی آمریکایی و دفترچه امیدبخش نامزد جایزه اسکار شد. پس از آن در سال ۲۰۱۵ فیلم جوی با بازی جنیفر لارنس را کارگردانی کرد. از دیگر ساخته‌های او می‌توان از Flirting with Disaster، سه پادشاه و I Heart Huckabeesنام برد.
واشنگتن با بازی در مجموعه تلویزیونی کمدی شبکه اچ‌بی‌او، فوتبالیست‌ها، وارد دنیای فیلم و سینما شد. پس از آن با بازی در نقش رن استالورث در فیلم کمدی درام بلکککلمنز ساخته اسپایک لی نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب و انجمن بازیگران فیلم شد. او در جدیدترین ساخته کریستوفر نولان، انگاشته، نیز بازی کرده است. 
او همچنین در کنار زندیا در فیلم درام ملکوم و ماری، که جدیدا شبکه نت‌فلیکس آن را خریداری کرده، نقش‌آفرینی کرده است.

این مطلب از نوشته دیو مک‌ناری در سایت ورایتی گرفته شده است.