کار ساخت فیلم ماتریکس ۴ The Matrix 4 دوباره شروع شده است و کیانو ریوز و کری-ان ماس بار دیگر برای بازی در نقش خود در این فیلم جلوی دوربین می‌روند. اما به نظر می‌رسد یکی از اصلی‌ترین شخصیت‌های فیلم اصلی در این فیلم حضور نخواهد داشت: شخصیت مورفئوس با بازی لارنس فیشبرن.
این بازیگر در این مورد گفته است:” از من برای بازی در این فیلم دعوت نشده است. شاید این اتفاق باعث شود نمایشنامه‌ی دیگری بنویسم. آرزوهای خوبی برای آن‌ها دارم و امیدوارم فیلم خوبی از آب دربیاید. این نقش احتمالا شخصیتی است که مردم بیشتر از همه من را با آن می‌شناسند، که اتفاق خوبی است. اما تنها نقشی نیست که مخاطب با آن یاد من بیفتد، که این اتفاق بهتری است. چیزی که من با این نقش داشتم مثل این بود که دارث ویدر را در یک دستم و اوبی‌وان را در دست دیگرم داشتم. بروس لی را داشتم، محمد لی را نیز داشتم و شاید حتی کونگ‌فو را.”
در نتیجه به نظر می‌رسد کدورتی میان او و لانا واچوفسکی که فیلم‌نامه‌ی فیلم را نوشته و ساخت آن را برعهده دارد، نیست. البته این شایعات هم به گوش می‌رسد که ممکن است او واقعا در این نقش جلوی دوربین خواهد رفت، اما در ایفای نقشی پنهانی و این صحبت‌ها نیز با هدف گول‌زدن مخاطب انجام شده است.

این مطلب برگرفته از نوشته‌ی جیمز وایت در وبسایت empireonline است.

این پست را به اشتراک بگذارید

کپی کردن لینک

به این مطلب امتیاز دهید
Rate this post