آخرین باری که تیم بلوم هاوس پروداکشنز و الیزابت ماس با هم همکاری داشتند، مرد نامرئی را بر روی پرده بردند؛ فیلمی با فروش جهانی بیش از ۱۳۰ میلیون دلار. در نتیجه انگیزه‌شان برای همکاری دوباره با یکدیگر قابل درک است؛ آن‌ها قرار است بر روی اقتباسی از رمان جدید “خانم مارچMrs. March همکاری داشته باشند.
رمان جدید ویرجینیا فیتو سال آینده بر روی قفسه‌ها خواهد رفت. این کتاب داستان یک زن خانه‌دار نیویورکی (ماس که تهیه‌کننده‌ی فیلم نیز خواهد بود) است که وقتی شک می‌کند رمان پرفروش شوهرش که قهرمان اصلی آن شخصیتی نفرت‌انگیز است از روی خود اون نوشته شده است، از هم فرو می‌پاشد. فیتو پس از کار بر روی کتاب، فیلم‌نامه ‌این اقتباس را نیز خواهد نوشت.
ماس در بیانیه‌ای گفته است:” رمان ویرجینیا رو بدون وقفه خواندم و آن‌چنان جذب آن شدم که می‌دانستم باید آن را بسازم و نقش خانم مارچ را بازی کنم. او به عنوان یک شخصیت بی‌نظیر، پیچیده و عمیقا انسانی است و بی‌صبرانه منتظرم تا در این نقش فرو بروم. “خانم مارچ” دقیقا همان پروژه‌ی جذاب و چالشی و با قهرمان اصلی زن است که کمپانی Love and Squalor Pictures با هدف ساخت آن ایجاد شد. به عنوان یک کمپانی خوشحالیم که می‌توانیم از اولین همکاری‌مان با بلوم هاوس خبر بدهیم.
از آن جایی که هنوز کارگردانی برای این فیلم انتخاب نشده است، به نظرمی‌رسد برای مدتی در مراحل پیش تولید کار داشته باشد.
این مطلب برگرفته از نوشته‌ای از جیمز وایت در وبسایت empireonline است.