درست است که در طی فیلم‌های اخیر دنیای سینمایی مارول، پیتر پارکر با بازی تام هالند یکی از مربی‌های مورد علاقه خود، تونی استارک، را از دست داد و (خطر لو رفتن داستان) مشخص شد که کسی که خیال می‌کردند نیک فیوری است، اسکرولی است که خود را شبیه رییس سابق سازمان شیلد درآورده است. با این حال، یک آشنای قدیمی به کمک اسپایدر-من خواهد آمد. بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استرنج در سومین ساخته از این مجموعه فیلم حضور خواهد داشت.
سایت هالیوود ریپورتر به تازگی این خبر را منتشر کرده است، البته هنوز کمپانی‌های دیزنی و مارول صحت آن را تایید نکرده‌اند. همان‌طور که انتظار می‌رود هیچ جزییاتی در مورد فیلم‌نامه جدیدترین داستان اسپایدر-من منتشر نشده است، با این‌حال می‌دانیم که جیمی فاکس در نقش شخصیت الکترو از فیلم مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز ۲، در این فیلم حضور دارد. تایید شدن خبر حضور شخصیت دکتر استرنج در این فیلم، احتمال وجود دنیا‌های مختلف در داستان آن را بیشتر می‌کند. وجود دنیا‌های موازی می‌تواند دلیلی برای حضور شخصیت فاکس نیز باشد و هم‌چنین باعث تقویت شایعاتی می‌شود که در مورد احتمال حضور اندرو گارفیلد و توبی مگوایر را در نقش اسپایدر-من‌های قبلی صحبت می‌کنند. 
کامبربچ به زودی فیلم‌برداری فیلم Doctor Strange In The Multiverse of Madness را در لندن آغاز خواهد کرد. سم ریمی کارگردانی این فیلم را به عهده خواهد داشت و قرار است در ۲۵ ماه مارس اکران شود. ساخت سومین فیلم از مجموعه فیلم مرد عنکبوتی Spider-Man نیز به کارگردانی جان واتس در اواخر ماه اکتبر و در آتلانتا آغاز خواهد شد.

این مطلب از نوشته جیمز وایت در سایت امپایر گرفته شده است.

این پست را به اشتراک بگذارید

کپی کردن لینک

به این مطلب امتیاز دهید
Rate this post