در باید از اینجا می‌رفتی You Should Have Left جدیدترین فیلم ترسناک دیوید کوپ، ایده یک خانه تسخیرشده ابعاد تازه‌ای پیدا کرده است. کوین بیکن و آماندا سیفرید بازیگران نقش‌های اصلی این فیلم هستند که در آن داستان زوجی را روایت می‌شود که به همراه دختر کوچک‌شان به یک خانهٔ زیبا اما متروکه سفر کرده‌اند. همان‌طور که این خانهٔ بی‌سروصدا از وجود برخی نیروهای پیچیده و بدخواه پرده‌برداری می‌کند، خیلی زود باعث ایجاد ترس‌های روانی در ساکنانش می‌شود. 
این فیلم با اقتباس از یک رمان آلمانی زبان به قلم دنیل کلمان ساخته شده است. جیسون بلوم (پاکسازی The Purgeبیکن و دین اُتول (مثل یک پلنگ راه برو Walk Like a Panther) از تهیه‌کنندگان این فیلم هستند. 

باید از اینجا می‌رفتی یکی از چند فیلم ترسناک ساخته شده توسط بلوم‌ هاوس پروداکشنز است. این شرکت به تازگی فیلم‌های جزیره فانتزی Fantasy Island، مرد نامرئی The Invisible Man و شکار The Hunt را اوایل سال ۲۰۲۰ اکران کرد و در حال حاضر مشغول کار روی مجموعه  فیلم‌های جدیدی از هالووین Halloween، فعالیت فراطبیعی Paranormal Activity و پاکسازی Purge در کنار پنج شب با فردی Five Nights at Freddy’s و چندین فیلم ترسناک دیگر است.
یونیورسال از ۱۹ ژوئن (۳۰ خرداد) فیلم را به صورت ویدیویی منتشر خواهد کرد. 
این مقاله برگرفته از نوشته تایلر هرسکو در سایت indiewire.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید