شارلیز ترون در نقش فیوریسا جلوی دوربین رفت، در سریع و خشن ۸ و بلوند اتمی بازی کرد و اخیرا نیز در کمدی رمانتیک تیری در تاریکی و بامب‌شل بازی کرده است. حالا اما ترون با یک فیلم اکشن دیگر برگشته است. این فیلم اقتباسی از یک رمان تصویری تخیلی اکشن است و از نت‌فلیکس پخش خواهد شد. ترون در The Old Guard در نقش رهبر گروهی از سربازان نامیرا جلوی دوربین رفته است. زمانی که هویت این گروه در معرض فاش شدن است، آن‌ها تلاش می‌کنند تا در تاریکی باقی بمانند. نت‌فلیکس اخیرا آنونس این فیلم را پخش کرده است. با تماشای این آنونس می‌توانیم دید بهتری به یکی از فیلم‌های نت‌فلکیس ویژه‌ی برنامه‌ی در خانه‌ ماندن تابستان امسال داشته باشیم.
در این آنونس تصاویر زیبایی را از ترون می‌بینیم و دید بهتری به داستان فیلم پیدا می‌کنیم. فیلم با اتکا به نامیرا بودن شخصیت‌هایش، فلش‌بک‌هایی به انگلیس قدیم نیز می‌زند.
The Old Guard را جینا پرینس-بایدوود کارگردانی کرده است. او ساخت زندگی پنهان زنبورها و فراتر از نورها را نیز در کارنامه دارد. فیلم‌نامه‌ی فیلم را گرگ روکا از روی رمان تصویری که خودش به همراه لئوناردو فرناندز نوشته بود، بر روی کاغذ برده است. این فیلم قرار است دهم جولای از نت‌فلیکس پخش شود.
این مطلب برگرفته از نوشته‌ای از بن‌ تراویس در سایت empireonline است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید