بعد از اکتبر ۲۰۱۷ که آنونس «جهش‌‌یافته‌های جدید» The New Mutants منتشر شد همه چیز تغییر کرد. این فیلم که بر اساس کمیک‌های ایکس‌منی با همین نام است و ستاره‌ی «بازی تاج و تخت» میسی ویلیامز در آن بازی می‌کند، چندین بار به خاطر تصویربرداری‌های دوباره و تغییرات در فیلم‌نامه پخش آن به تاخیر خورد. با خرید فاکس توسط دیزنی، این استودیو پخش این فیلم را حتی عقب‌تر انداخت. امسال اما آنونس جدیدی از این فیلم پخش شده است تا ثابت کند که «جهش‌یافته‌های جدید» The New Mutants بالاخره بر روی پرده خواهند رفت و آن طور که بعضی از طرفداران نگران بودند بر روی پلتفرم پخش دیزنی+ پخش نخواهد شد.
کارگردان جاش بون پیش از این گفته بود که از فیلم‌نامه نویس کی‌نیت لی خواسته بود تا فیلمی کاملا ترسناک در دنیای ایکس‌من بنویسد. فاکس در توضیحات این فیلم آن را به عنوان “یک فیلم مهیج ترسناک جدید” معرفی کرده است.
این فیلم که از کمیک‌های “جهش‌یافته‌های جدید” بیل شینکویچ که در دهه‌ی ۸۰ میلادی منتشر شده، که به آن مجموعه‌ی که به نظر می‌رسد ترکیبی از آثار استیون کینگ و جان هیوز باشد، الهام گرفته است. این فیلم در مورد ۵ نوجوان جهش‌یافته است که در یک بیمارستان روانپزشکی مخفی نگهداری می‌شوند. آن‌ها که برخلاف میلشان در آن‌جا قرار گرفته‌اند تا تحت نظر باشند، وقتی که نیروهای ماورایی آن‌ها ظاهر می‌شوند با گناهان گذشته‌اشان مواجه می‌شوند.
«جهش‌یافته‌های جدید» The New Mutants سوم آوریل بر روی پرده خواهد رفت.
این مطلب برگرفته از نوشته‌ی نیک رومانو در سایت www.ew.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید