بالاخره حواشی در مورد زنده بودن هاپر در اتفاقات عجیب Stranger Things به پایان رسید: شخصیت محبوب طرفداران با بازی دیوید هاربر زنده است و برای فصل چهارم این سریال پرطرفدار به نت‌فلیکس برخواهد گشت. طبق بیانیه‌ای که نت‌فلیکس و سازندگان اتفاقات عجیب Stranger Things مت و راس دافر منتشر کردند، ساخت فصل چهارم اتفاقات عجیب Stranger Things به طور رسمی شروع شده است. آنونس فصل چهارم این سریال به تازگی پخش شده است و در این آنونس هاپر را می‌بینیم که در روسیه زندانی است.
براردران دافر در بیانیه‌ی خود گفته‌اند:” خوشحالیم که می‌توانیم به طور رسمی اعلام کنیم ساخت اتفاقات عجیب Stranger Things شروع شده است و خوشحال‌تر هستیم که می‌توانیم بازگشت هاپر را تائید کنیم! البته که این خبر خوبی برای مرد آمریکایی ما (اشاره به صحنه‌ای در آخر قسمت پایانی فصل سوم سریال) نیست: او دور از خانه و در زمین برهوت و برفی در کام‌چاتکا زندانی شده است، جایی که باید هم با انسان‌ها و هم موجوداتی دیگر دست و پنجه نرم‌کند. این در حالی است که در آمریکا ماجرای ترسناک دیگری در حال اتفاق افتادن است، موضوعی که پیش از این تمام شده بود دوباره روی کار می آید، چیزی که همه چیز را به هم وصل می‌کند. فصل چهارم احتمالا بزرگ‌ترین و ترسناک‌ترین فصل این سریال خواهد شد و بی‌صبرانه منتظر این هستیم همه بتوانند این فصل را تماشا کنند. در این میان فقط می‌توانم بگویم که برای آمریکا‌یی‌مان دعا کنید.”
نت‌فلیکس هنوز تاریخ رسمی پخش اتفاقات عجیب Stranger Things را اعلام نکرده است. انتظار می‌رود فصل جدید یا در اواخر سال ۲۰۲۰ و یا در سال ۲۰۲۱ پخش شود.

این نوشته برگرفته از نوشته‌ی زک شارف در سایت www.indiewire.com‌ است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید