زمان زیادی از تماشای فیلم ماجراجویی بسیار عالی بیل و تد Bill & Ted’s Excellent Adventure و سفر وحشیانه بیل و تد Bill & Ted’s Bogus Journey می‌گذرد و طرفداران این مجموعه مدت‌هاست که در انتظار تماشای بیل و تد با موسیقی مواجه می‌شوند Bill & Ted Face The Music به سر می‌برند.
در آنونس جدید، زوج وظیفه‌نشناس داستان با بازی کیانو ریوز و الکس وینتر را می‌بینیم که با وجود قدم‌هایی که در مسیر به سمت تبدیل شدن به ستاره‌‌های مشهور در فیلم دوم برداشته بودند، دوباره بازگشته‌اند. حالا آنها خانواده و فرزند دارند و برای گذراندن امور زندگی، در عروسی‌ها و دیگر برنامه‌ها مشغول نواختن می‌شوند. تقریبا هیچ‌کس در اطراف‌شان داستان‌های دوران جوانی و سفر در زمان و دیدن زندگی پس از مرگ آنها را باور نمی‌کند. تا اینکه آنها به خاطر ننوشتن آهنگی که قرار بود برای آن آرمان‌شهر مثل یک راهنما باشد، به آینده احضار می‌شوند. با وجود توانایی سفر در زمان، آنها زمان کمی دارند و فرزندان تد و بیل نیز برای کمک خود را به دردسر می‌اندازند.
می‌توان جذابیت و سرگرم‌کنندگی این فیلم را تا اینجا حدس زد. ویلیام سدلر نیز با نقش مرگ بازگشته است. اد سولومن و کریس ماتسون نیز برای نوشتن فیلم‌نامه بازگشته‌اند و دین پاریزو کارگردانی این فیلم را برعهده داشته است. تاریخ اکران برای ۱ سپتامبر (۱۱ شهریور) در سینماهایی که در آمریکا بازگشایی شده‌اند پیش‌بینی شده و نسخه ویدیوئی آن نیز منتشر خواهد شد. 
این مقاله برگرفته از نوشته جیمز وایت در سایت empireonline.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید