استودیو یونیورسال قصد دارد یکی از فیلم‌های کلاسیک هیولایی‌اش به نام مرد گرگ‌نما Wolfman را به همراه رایان گاسلینگ بازسازی کند. به نقل از ورایتی، گاسلینگ نقش اول نسخه جدید گرگ‌نمای آمریکایی در لندن An American Werewolf in London با بازی هنری هال در سال ۱۹۳۵ را برعهده خواهد داشت. بازسازی دیگری از این فیلم هم در سال ۱۹۴۱ با بازی لان چینی جونیور ساخته شد. با وجود تأیید پروژه از سمت یونیورسال، هنوز کارگردان این اثر مشخص نشده است. 

طبق گزارش‌ها، داستان مرد گرگ‌نما در زمان معاصر و حال‌وهوای امروزی اتفاق خواهد افتاد. این موضوع در بازسازی مرد نامرئی The Invisible Man با بیش از ۱۲۲ میلیون دلار فروش جهانی تجربهٔ موفقی برای یونیورسال رقم زد. 
لارن شوکر بلوم و ربکا آنجلو که سابقهٔ نویسندگی سریال نارنجی مد جدید است Orange Is the New Black برای نت‌فلیکس را در کارنامهٔ هنری‌شان دارند، فیلم‌نامهٔ مرد گرگ‌نما Wolfman را نوشته‌اند. 
با وضعیت کنونی حاکم در جهان، هنوز زمان تولید این فیلم مشخص نشده است. رایان گاسلینگ به تازگی باز هم برای بازی در نقش یک فضانورد در فیلم جدید فیل لرد و کریستوفر میلر تهیه‌کنندگان مردعنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی Spider-Man: Into the Spider-Verse انتخاب شده که داستان آن از رمان جدید اندی ویر به نام «مریخی» اقتباس شده است. 
این مقاله برگرفته از نوشته رایان لاتانزیو در سایت indiewire.com است.