درست زمانی که فکر می‌کردیم همه‌چیز فیلم بتمن The Batman در حال بازگشت به مسیر عادی خود است، با نتیجه‌ی مثبت تست کرونای یکی از عوامل فیلم، بار دیگر تولید آن متوقف شده است. و به استناد منابع ونیتی فیر، این شخص کسی نیست جز ستاره‌ی فیلم، رابرت پتینسون.
کمپانی برادران وارنر اسمی از فردی که باعث وقفه‌ی اخیر در ضبط این فیلم شده است نبرد، و به انتشار بیانیه‌ی خلاصه‌ای اکتفا کرد که در آن گفته بود: “نتیجه‌ی تست کرونای یکی از اعضای فیلم بتمن مثبت شده است، و بر اساس پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ شده، وارد قرنطینه شده است. فیلم‌برداری این فیلم موقتا متوقف می‌شود.”
کارگردان مت ریوز همین چند روز پیش دوربین‌های فیلم‌برداری را پس از شروع قرنطینه در ماه مارس، روشن کرده بود. بتمن The Batman در مورد بروس وین، با بازی رابرت پتینسون، در دومین سال مبارزه‌اش با خلاف‌کاران است و همچنان درگیر یافتن راه درست مبارزه با جرایم و فساد در شهر گاتهام است، که با شخصیت‌هایی از جمله ریدلر، پنگوئن و کت‌وومن روبرو می‌شود.
پیش‌نمایش این فیلم که ریوز آن‌را در دی‌سی‌فندوم پخش کرد هیجان و اشتیاق مخاطبان برای تماشای این فیلم را بالا برده است. اکران فیلم در اکتبر سال ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده بود که اگر این وقفه‌ی اخیر به درازا بکشد، احتمال جابجایی در تاریخ اکران آن وجود دارد.
این مطلب برگرفته از نوشته‌ی جیمز وایت در وب‌سایت امپایر است.