قرار است جود لا با یکی از پرطرفدارترین کارگردان‌های هالیوود همکاری مشترکی برای یک سریال تلویزیونی را آغاز کند. این در حالی است که به زودی او را در ادامهٔ سریال پاپ جوان به نام پاپ جدید The New Pope از شبکه اچ‌بی‌او خواهیم دید. 
به نقل از منابع آگاه، لا به عنوان ستارهٔ سریال کوتاه شبکه شوتایم به نام The Auteur بازی خواهد کرد و تایکا وایتیتی سازندهٔ جوجو خرگوشه Jojo Rabbit، تهیه‌کنندگی و کارگردانی برخی قسمت‌های آن را برعهده خواهد داشت. چون این پروژه هنوز در دست ساخت قرار دارد، قسمت‌های کارگردانی وایتیتی مشخص نیست، اما همکاری او به عنوان نویسنده با پیتر وارن از پیش تعیین شده است. 
لا نیز علاوه بر بازیگری، تهیه‌کنندهٔ اجرایی این سریال خواهد بود. شوتایم جزئیات بیشتری از این سریال را اعلام نکرده است، اما محتوای آن اقتباسی سرگرم‌کننده از کتاب گرافیکی با همین نام به قلم جیمز کالاهان و ریک اسپیرز خواهد بود. 
زمان فیلم‌برداری کار نیز هنوز مشخص نشده است. لا به زودی در سومین پروژهٔ جانوران شگفت‌انگیز Fantastic Beasts مقابل دوربین می‌رود و وایتیتی تولید ثور: عشق و طوفان Thor: Love and Thunder را در اواخر ۲۰۲۰ آغاز خواهد کرد.  
این مقاله برگرفته از نوشته جاستین کرول در سایت variety.com است.