پس از چند بار تغییر زمان اکران انگاشته Tenet، این فیلم بالاخره در سینماها به نمایش گذاشته شد. هیو جکمن بازیگر نقش ولورین در داستان‌های کمیک مارول هم این فیلم را در سینما تماشا کرد. جکمن نیز مثل بسیاری از مردم که پس از تماشای یک فیلم نظرشان را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند درباره جدیدترین اثر کریستوفر نولان در توییتر نوشت:

“اگر بتوانید انگاشته را روی پرده سینما تماشا کنید، یکی از خوش‌شانس‌ترین تماشاچی‌ها خواهید بود. این فیلم شگفت‌انگیز است”.

بی‌شک این فیلم شگفت‌انگیز است. نولان یکی از پرکارترین تجربه‌های سینمایی‌اش را ساخته که مخصوص اکران در سینما و صفحه نمایش بزرگ آن تهیه شده است. مدت‌هاست روی تماشای انگاشته Tenet در سالن‌های سینما تبلیغ می‌شود. با وجود شرایط جدیدی که کل دنیا را در برگرفته، خیلی‌ها از رفتن به سینما محروم هستند. با این حال به نظر می‌رسد که پرده نقره‌ای سینما تأثیر مهمی روی این فیلم دارد.
هیو جکمن تنها ستاره هالیوودی نیست که این فیلم را در سینما تماشا کرده است. تام کروز ستاره نام‌آشنای دیگری است که به تازگی در لندن برای تماشای انگاشته Tenet به سینما رفته و عاشق آن شده است. 
سابقه همکاری جکمن و نولان به سال ۲۰۰۶ و فیلم پرستیژ The Prestig برمی‌گردد. داستان درباره دو شعبده‌باز بود که با یکدیگر رقابت داشتند. پس از این فیلم، هر دو هنرمند در رشته تخصصی خودشان وارد دنیای ابرقهرمان‌ها شدند و پس از مدتی دیگر سراغ این ژانر نرفتند. 
انگاشته Tenet همچون موش آزمایشگاهی بود تا مشخص شود فیلم‌های بزرگ و مطرح تا چه حد می‌توانند در این دوران چالش‌برانگیز موفق عمل کنند. هرچند افتتاحیه آخرهفته این فیلم آبرومندانه بود، دومین آخرهفته اکران آن چنگی به دل نمی‌زد. این نتیجه نه‌چندان عالی باعث شد فیلم‌های دیگری مثل زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴ Wonder Woman ۱۹۸۴، تل‌ماسه Dune، بیوه سیاه Black Widow و زمانی برای مردن نیست No Time To Die به دنبال جابه‌جایی تاریخ اکران‌شان باشند. 

این مقاله برگرفته از نوشته جیسون اینگولفسلند در سایت cinemablend.com است.