خبر رفتن جانی دپ از مجموعه فیلم جانوران شگفت‌انگیز Fantastic Beasts در روز جمعه اعلام شد.
او در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «کمپانی وارنر برادرز از من خواسته است که از بازی در نقش گریندل‌والد در مجموعه فیلم جانوران شگفت‌انگیز Fantastic Beasts کناره‌گیری کنم. من به تصمیم آن‌ها احترام گذاشته و آن را قبول کردم.»
خبر رفتن دپ از این مجموعه فیلم، یک روز پس از خبر شکست او در پرونده شکایتش از روزنامه سان، روزنامه‌ای انگلیسی که در سال ۲۰۱۸ در نوشته‌ای در مورد شکایت همسرش از او، دپ را آزارگر خوانده بود، اعلام شد.
کمپانی وارنر برادرز خبر رفتن دپ را تایید کرد و اعلام کرد که پیش از اکران سومین فیلم این مجموعه، بازیگر جدیدی برای بازی در این نقش انتخاب خواهد شد. همچنین این کمپانی تاریخ اکران جانوران شگفت‌انگیز ۳ را از ۳ نوامبر سال ۲۰۲۱ به تابستان ۲۰۲۲ تغییر داده است.
داستان مجموعه فیلم‌های جانوران شگفت‌انگیز Fantastic Beasts، دهه‌ها قبل از تولد هری پاتر، اتفاق می‌افتد. جانی دپ در سال ۲۰۱۶ حضور کوتاهی در اولین فیلم از این مجموعه ۵ فیلمه، جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها داشت، اما در فیلم بعدی آن در سال ۲۰۱۸، جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد، یکی از شخصیت‌های اصلی داستان بود. از همان ابتدا به دلیل پرونده شکایت همسرش امبر هرد از او، انتخاب او برای بازی در این فیلم جنجال‌برانگیز بود. با وجود اعتراف طرفداران این مجموعه داستان، جی‌. کی. رولینگ و کمپانی وارنر برادرز از تصمیم خود مطمئن بودند. 
دپ در ادامه این خبر گفت: «پیام‌های محبت‌آمیز شما باعث دلگرمی و خوشحالی من است. رای عجیب دادگاه بریتانیا به این پرونده نظر من را در مورد گفتن حقیقت تغییر نمی‌دهد. من هنوز بر بی‌گناهی خودم اصرار می‌کنم و تلاش می‌کنم که اشتباه بودن تمام ادعاهای که بر علیه‌م وجود دارد را ثابت کنم. زندگی و حرفه من با این اتفاقات تعریف نخواهد شد.»
این مطلب از نوشته ربکا روبین در سایت ورایتی گرفته شده است.

این پست را به اشتراک بگذارید

کپی کردن لینک

به این مطلب امتیاز دهید
Rate this post