در این روزها که همه ما فرصت بیشتری برای تماشای فیلم‌ و سریال داریم، نماوا شرایطی فراهم کرده است تا افراد بیشتری بتوانند با آسودگی خاطر و با هزینه‌ای بسیار ارزان‌تر از روش‌های دیگر مانند خرید سی‌دی، دانلود و … فیلم‌های مورد علاقه‌شان را در کنار اعضای خانواده و در محیطی امن و آرام تماشا کنند.
از اول اردیبهشت فرصت دارید اگر مشتری جدید نماوا هستید، اشتراک ۱ماهه نماوا را با کد تخفیف Namava5 تنها به قیمت ۵٬۵۰۰ تومان تهیه کنید. و اگر مشتری فعلی نماوا هستید با استفاده از کد تخفیف Namava40 از ۴۰٪ تخفیف برای تمدید اشتراک سه ماهه نماوا بهره‌مند شوید و این اشتراک را تنها با پرداخت ۴۵٬۰۰۰ تومان تمدید کنید.
 امیدواریم با خرید اشتراک نماوا، بتوانید به مجموعه‌ای متنوع از هزاران ساعت فیلم و سریال و انیمیشن دسترسی پیدا کنید و مطابق با سلیقه‌تان از تماشای آن‌ها در روزهای دلپذیر بهار لذت ببرید.

اکران آنلاین فیلم سینمایی طلا در پردیس نماوا

همچنین نماوا با راه‌اندازی پردیس نماوا شروع به اکران فیلمهایی کرده که فرصت اکران در گیشه‌های سینما را پیدا نکرده‌اند تا هم سرگرمی جدیدی برای طرفداران فیلم و سریال باشد، هم سازندگان سینما انگیزه خود را در این دوران تعطیلی سینماها از دست ندهند. فیلم سینمایی طلا ساخته پرویز شهبازی قرار است چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت توسط پردیس نماوا به صورت آنلاین بلیط فروشی و اکران شد و قرار است تا پایان اردیبهشت ماه این اکران ادامه داشته باشد.
 فیلم طلا با بازی هومن سیدی دومین فیلم اکران شده در پردیس نماوا و پلتفرم اکران آنلاین است.

توضیح در مورد شرایط خرید بلیت و تماشای آنلاین و دانلود فیلم سینمایی طلا

مدت اکران فیلم سینمایی طلا در پردیس نماوا ۲۱ روز خواهد بود.
مدت زمان دسترسی به فیلم سینمایی طلا بعد از خریداری بلیط با قیمت ۱۵۰۰۰ تومان در این بخش ۸ ساعت خواهد بود و کاربران در این مدت می‌توانند فیلم طلا را چندین بار تماشا کنند. پس از اتمام این مدت، فیلم از دسترس کاربران گرامی خارج خواهد شد.
امکان دانلود آفلاین برای فیلم سینمایی طلا وجود نخواهد داشت.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید