درباره نویسنده

ساناز رمضانی

ساناز رمضانی

لیسانس اقتصاد و فوق الیسانس سینما. ازبچگی با سینما یادگرفتم تنهایی مو جشن بگیرم و تو دنیای آدمهای فیلمها غرق بشم. یه جایی دیگه فقط فیلم دیدن کافی نبود. این شد که مسیرمو عوض کردم و تصمیم گرفتم تخصصی سینما رو بشناسم. چرخش روزگار هم انقدر مهربون بود که منو به گروه نماوا اضافه کنه.

مطالب مرتبط

1 دیدگاه

 1. 1
  Avatar

  الف لنگ ظهر

  اصولا کسانی که خیلی راحت می‌توانند دسته‌بندی کنند اغلب مواقع به خطا می‌روند. اینکه به نظر نویسنده بعد از فلان فیلم فیلمسازان دو دسته شدند و اصولا دسته‌ی دیگری وجود ندارد نشان از خام دستی و نامنتقدی نویسنده است. هرچند احتمالا دسته‌بندی کردن هنرمندان جزو علایق منتقدان بوده همیشه ولی همیشه هم راه را اشتباه رفته‌اند. البته کار اولی‌ها قربانی این نگاه از بالای منتقدان یا خود منتقد پنداران می‌شوند. جالب اینکه این خود بالا پنداری‌ها هم از ندانستن‌ها و هول برداشتن‌های دانشجویی می‌آید.
  با اینحال نوشتن هر مطلبی بهتر از ننوشتن‌اش است، مخصوصا در دورانی که غرغر کردن‌ها مد شده است و آنکه بیشتر غر بزند و بهانه بگیرد لابد بیشتر بلد است. حداقل آنکه شهامت دارد بنویسد و اسمش را هم پای نوشته‌اش بزند انقدر هست که بیایی زیر مطلبش را خط خطی کنی.

  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این سایت متعلق به وبسایت نماوا است. تماشای فیلم تماس با ما