نامزد جایزه‌ی اسکار تیموتی شالامی در حال مذاکره برای بازی در نقش باب دیلان در فیلم جدید کارگردان جیمز منگولد است. این فیلم بر روی دوره‌ای تمرکز می‌کند که دیلانی که در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگ‌ترین چهره‌های موسیقی فولکلور بود، به موسیقی راک روی آورد. منگولد و فاکس سرچ‌لایت پیکچرز قرارداد این فیلم را امضا کرده‌اند، قراردادی که شامل حضور فعال خود دیلان در ساخت فیلم می‌شود.
هنوز مشخص نیست که آیا شالامی آهنگ‌های دیلان مثل Like a Rolling Stone را خودش خواهد خواهند و یا اینکه آن‌ها را لب‌خوانی خواهد کرد، اما به گزارش ددلاین این بازیگر از همین حالا کلاس‌های گیتار خود را برای فیلمی به اسم Going Electric شروع کرده است. سخنگوی فاکس سرچ‌لایت این خبر را تائید کرده است اما گفته است هنوز اسم این فیلم مشخص نشده است.
دیلان در سن ۱۹ سالگی و در اوایل دهه‌ی ۶۰ میلادی و با آهنگ‌هایی اعتراضی مثل Blowin’ in the Wind در میان ستارگان موسیقی فولکلور به شهرت رسید. وقتی او در مراسم فولکلور نیوپورت در سبکی متفاوت شروع به خواندن کردن همه را شگفت‌زده کرد. درست مانند حرفه‌اش در زمینه‌ی موسیقی فولکلور، در موسیقی راک نیز او به یکی از تاثیرگذارترین چهره‌های این سبک در قرن بیستم تبدیل شد.
فیلم دیلان دومین فیلم زندگی‌نامه‌ی موسیقی مگنولد بعد از «سر به راه باش» Walk the Line سال ۲۰۰۵ خواهد بود. واکین فینیکس برای بازی در نقش جانی کش در این فیلم نامزد دریافت اسکار بهترین بازیگر مرد شد. ریس ویترسپون نیز اسکار بهترین بازیگر زن را برای بازی در نقش زن جانی کش، جون کارتر کش برد.
این مطلب برگرفته از نوشته‌ی کریس لیندال از سایت indiewire.com می‌باشد.

این پست را به اشتراک بگذارید

کپی کردن لینک

به این مطلب امتیاز دهید
Rate this post