جدیدا از ظاهر جدید شخصیت‌های گرالت، سیری و ینفر از ونگربرگ در فصل دوم مجموعه تلویزیونی ویچر The Witcher، رونمایی شد. 
هفته گذشته جزییات جدیدی در مورد شخصیت سیری با بازی فریا الن، شاگرد گرالت در صفحه اینستاگرام این مجموعه تلویزیونی ساخته شبکه نت‌فلیکس، منتشر شد.
از عکسی که او را با شمشیری نشان می‌دهد مشخص است که سیری آماده نبرد است و تمرینات خود را در کنار گرالت برای تبدیل شدن به یک ویچر، آغاز خواهد کرد. 
هنری کویل در صفحه شخصی خود در اینستاگرام اولین عکس از شخصیت گرالت از ریویا را در لباس رزمی جدیدش درحالی‌که گردنبند گرگ سفید را به گردن دارد، منتشر کرد. او در توضیح این عکس نقل‌ قولی از صحبت‌های آندژی ساپکوفسکی نویسنده رمان‌های ویچر The Witcher آورد: ” ‘مشخص خواهد شد.’ مردی با موی سفید این حرف را زد. ‘دوستان و یا هم‌رزمان آن‌ها ممکن است بپرسند که چه بلایی سر این مردان شرور آمده است. به آن‌ها بگویید که گرگی به آن‌ها حمله کرده است. گرگی سفید. به آن‌ها بگویید که باید همیشه مراقب خود باشند. ممکن است روزی این گرگ را ببینند.’ 

مجموعه تلویزیونی ویچر The Witcher فصل 2

فصل دوم این مجموعه تلویزیونی شبکه نت‌فلیکس پر از شخصیت‌های مورد‌علاقه طرفداران این مجموعه داستان و بازی‌های ویدیویی معروف آن است. بازیگر مجموعه تلویزیونی کشتن ایو Killing Eve، کیم بودنیا در نقش وزمیر، مربی گرالت و پل بولیون بازیگر مجموعه تلویزیونی پیکی بلایندرز Peaky Blinders در نقش یکی از همکاران گرالت به نام لمبرت بازی خواهد کرد. تئو ارستد رزموسن به دلیل مشغله کاری مجبور شد از بازی در نقش اسکل کناره‌گیری کند و حالا بازیگر سويیسی، بزیل ایدنبنز در این نقش بازی خواهد کرد. 
فیلم‌برداری فصل دوم ویچر The Witcher در اواسط ماه مارس به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شد. فیلم‌برداری دوباره این مجموعه از ۱۷ ماه آوریل آغاز شده است. 
بازیگران دیگر این فصل عبارتند از: ستاره مجموعه تلویزیونی بازی تاج و تخت، کریستوفر هیویو در نقش نیول، یاسن اتور در نقش کوئن، اگنس بیورن در نقش ورینا، آیشا فابین راس بازیگر فیلم دختر دانمارکی در نقش لیدیا و مسیا سیمسون در نقش فرانچسکا.
هنوز تاریخ اکران فصل دوم مجموعه تلویزیونی ویچر اعلام نشده است، با این‌حال به نظر می‌رسد که در سال آینده بتوانیم این فصل جدید را از شبکه نت‌فلیکس تماشا کنیم.

مجموعه تلویزیونی ویچر The Witcher فصل2
مجموعه تلویزیونی ویچر The Witcher

این مطلب از نوشته جوردن موری در سایت ورایتی گرفته شده است.

این پست را به اشتراک بگذارید

کپی کردن لینک

به این مطلب امتیاز دهید
Rate this post