پروژه بعدی رایان رینولدز، بازی در فیلم لانه اژدها Dragon’s Lair است. او علاوه بر نقش‌آفرینی در این فیلم اقتباسی از یکی از معروف‌ترین بازی‌های ویدیویی دهه ۸۰ به همین نام، تهیه‌کنندگی آن را نیز بر عهده دارد.
پس از یک سال مذاکره بالاخره شبکه نت‌فلیکس موفق به خریداری حق ساخت این فیلم شد. روی لی از کمپانی ورتیگو اینترتینمنت و ترور انگلسون از کمپانی آندرگروند فیلمز، به همراه دان بلوث، گری گلدمن و جان پومری تهیه‌کنندگی این فیلم را به عهده خواهند داشت. رینولدز نیز به نمایندگی از کمپانیش، ماکزیمم افورت، در کنار جورج دووی و پاتریک گویینگ با آن‌ها همکاری خواهند کرد.
دن و کوین هگمن، نویسنده‌های فیلم‌نامه «فیلم لگو» و «داستان‌های ترسناک برای تاریکی»، فیلم‌نامه این فیلم را خواهند نوشت.
در دهه ۸۰، بازی ویدیویی لانه اژدها Dragon’s Lair محبوب‌ترین بازی در آمریکا بود. دان بلات این بازی را در سال ۱۹۸۳ روانه بازار کرد و با سبک جدید آن صنعت بازی‌های ویدیویی را متحول کرد. پس از آن او از همین سبک برای ساخت انیمیشن‌های An American Tail و «تمام سگ‌ها به بهشت می‌روند» استفاده کرد. با این‌که این سبک ساخت بازی‌های ویدیویی خیلی ادامه‌دار نشد، اما این موضوع چیزی از محبوبیت لانه اژدها Dragon’s Lair کم نکرد و حتی در مجموعه تلویزیونی پرطرفدار «چیزهای عجیب» ساخته شبکه نت‌فلیکس نیز به آن اشاره شده است.
داستان این بازی از این قرار است: شوالیه‌ای به نام کیرک د درینگ باید پرنسس دفنی را از چنگال اژدهای بدجنسی به نام سینج و جادوگری به نام موردروک نجات دهد.

Dragon's Lair

سال گذشته لی تهیه‌کنندگی فیلم «آن: قسمت دوم» که با اقتباس از رمان نوشته استیون کینگ ساخته شده بود را به عهده داشت و در عین‌حال کمپانی او در حال ساخت فیلم دیگری با اقتباس از رمانی دیگری از کینگ، به نام «دکتر اسلیپ» بود. انگلسون نیز تهیه‌کنندگی «بارش برف» را به عهده داشت.
برادرهای هگمن‌ در حال حاضر تهیه‌کنندگی اختصاصی مجموعه انیمیشن «پیشتازان فضا» و نوشتن فیلم‌نامه انیمیشن «خانواده کرودها ۲»، که رینولدز نیز صدای یکی از شخصیت‌های آن را صداگذاری کرده است، را به عهده دارند.
لانه اژدها Dragon’s Lair سومین همکاری رینولدز با شبکه نت‌فلیکس خواهد بود. پیش از آن او در فیلم «شش زیرزمینی» بازی کرده بود. او در حال حاضر مشغول بازی در فیلم اکشن Red Notice در کنار گل گالوت و داونی داون جانسون است. لانه اژدها Dragon’s Lair دومین حضور رینولدز در فیلمی با تم بازی‌های ویدیویی است، قبل از آن او در Free Guy، که داستان آن در مورد مردی است که متوجه می‌شود در حقیقت یک شخصیت درجه چندم یک بازی ویدیویی است، بازی کرده بود.
تاریخ پخش لانه اژدها Dragon’s Lair در ماه جولای اعلام شده است، اما احتمال به تعویق افتادن آن به دلیل شرایط پاندمیک حال حاضر، وجود دارد.
رینولدز جدیدا در فیلم «محافظ همسر هیتمن» در کنار ساموئل ال. جکسون و سلما هایک نقش‌آفرینی کرده است.
این مطلب از نوشته بوریس کیت در سایت هالیوود ریپورتر گرفته شده است.

کپی برداری و نقل این مطلب به هر شکل از جمله برای همه نشریه‌ها، وبلاگ‌ها و سایت های اینترنتی بدون ذکر دقیق کلمات “منبع: بلاگ نماوا” ممنوع است و شامل پیگرد قضایی می شود.