مدونا مدتی است اشاره‌هایی به کار بر روی یک پروژه‌ی سینمایی جدید می‌کند. از پیام‌های او بوی همکاری با دیابلو کودی نویسنده فیلم جونو می‌آمد. حالا یونیورسال خبر از ساخت فیلم زندگی‌نامه‌ای این خواننده داده است، فیلمی که کارگردانی آن را نیز خود مدونا برعهده خواهد داشت.
این فیلم داستان تبدیل شدن مدونا به یکی از پرفروش‌ترین خواننده‌ها و نمادهای استایل و سبک خاص است. زنی که با فروش ۳۳۵ میلیون آهنگ در سراسر دنیا، پرفروش‌ترین هنرمند زن دنیا است. هم‌چنین رکورد پرفروش‌ترین تورهای تکی یک خواننده نیز در دست اوست.  
مدونا در بیانیه‌ای گفته است:”می‌خواهم ماجراهای خارق‌العاده‌ی زندگی‌ام را که به عنوان یک هنرمند، موسیقی‌دان، رقاص و یک انسان در تلاش برای پیدا کردن موقعیت خودم در دنیا بودم را به تصویر بکشم. تمرکز این فیلم بر روی موسیقی خواهد بود. موسیقی همیشه به من انگیزه داده و هنر  من را زنده نگه داشته است. داستان‌های بازگو نشده و الهام‌بخش زیادی وجود دارند و چه کسی بهتر از خودم می‌تواند آن‌ها را روایت کند. لازم است تا بالا و پایین‌های زندگی‌ام را از دید خودم به اشتراک بگذارم.
احتمال دارد نام این فیلم از روی یکی از آهنگ‌های این خواننده، Live To Tell  انتخاب شود.
رئیس یونیورسال دونا لگنی و تهیه‌کننده امی پاسکال نیز در این پروژه همکاری می‌کنند و احتمالا به زودی بازیگری برای بازی در نقش مدونا انتخاب می‌شود.

این مطلب برگرفته از نوشته‌ای از جیمز وایت در سایت empireonline می‌باشد.

این پست را به اشتراک بگذارید

کپی کردن لینک

به این مطلب امتیاز دهید
Rate this post