کیرا نایتلی قراردادی را برای بازی و تهیه‌کنندگی یک سریال درام با اپل امضا کرده است. این سریال دومین همکاری او با یک شبکه‌ی پخش تلویزیونی در چند ماه اخیر به حساب می‌آید.
این غول تکنولوژی ساخت سریال درام The Essex Serpent را بر اساس رمان برنده‌ی جایزه‌ی بریتانیایی سارا پری در دستور کار خود قرار داده است. آنا سایمون (Mrs. Wilson) سرپرست نویسندگان فیلم‌نامه این سریال خواهد بود و کلیو برنارد (رودخانه تاریک) نیز بر روی صندلی کارگردانی آن خواهد نشست.
داستان The Essex Serpent درباره‌ی شخصیتی به نام کورا (نایتلی) است. کورا که از یک ازدواج آسیب‌زننده و ناموفق فرار کرده است، از لندن ویکتوریایی به دهکده‌ی کوچک آلدوینتر در اسسکس می‌رود، شهری که بر طبق افسانه‌های محلی یک موجود افسانه‌ای به نام Essex Serpent به آن بازگشته است. این درام اپل دومین همکاری نایتلی با شبکه‌های پخش به حساب می‌آید و او هم‌چنین قرار است در سریال کوتاه شبکه‌ی هولو بر اساس رمان The Other Typist سوزان ریندل جلوی دوربین رفته و تهیه‌کنندگی اجرایی آن را نیز برعهده بگیرد.
See-Saw Films تهیه‌کننده‌ این سریال اپل تی‌وی+ خواهد بود. نایتلی، سایمون، برنارد، جیمی لارنسون، هاکان کوستا، پاتریک والترز، ایان کنینگ و امیلی شرمن تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال خواهند بود.
از کارهای موفق اخیر نایتلی می‌توان به Misbehaviour، کولت و فندق‌شکن و چهار قلمرو اشاره کرد.
این مطلب برگرفته از نوشته‌ی ریک پورتر در وب‌سایت hollywoodreporter است.

این پست را به اشتراک بگذارید

کپی کردن لینک

به این مطلب امتیاز دهید
Rate this post