در جدیدترین ساخته RZA رزا، Cut Throat City، چهار دوست دوران کودکی پس از طوفان مخرب کاترینا به شهر خود، نیو اورلینز برمی‌گردند. آن‌ها خشمگین از این‌که سازمان مدیریت بحران فدرال برای بازسازی محله آن‌ها، لوور ناینت وارد، کمکی نخواهد کرد، خود به دنبال چاره می‌گردند.
در جدیدترین پیش‌نمایش منتشر شده از این فیلم، این چهار دوست را می‌بینیم که به دنبال راهی برای تامین پول برای بازسازی محله قدیم خود هستند. آن‌ها پس از این‌که از کمک دولت ناامید می‌شوند سراغ گانگستر محلی می‌روند که نقشه سرقت از یک کازینوی محلی را مطرح می‌کند. اما نقشه آن‌طور که باید پیش نمی‌رود و در نهایت پلیس و گانگستر محلی که باور دارند آن‌ها با پول‌های دزدی فرار کرده‌اند، تمام شهر را به دنبال آن‌ها می‌گردند.
در این فیلم با فیلم‌نامه‌ای از پی. جی. کوشیری، تی. آی.، وزلی اسناپس، ایتن هاوک، شامیک مور، ترنس هاوارد، دمتریوس شیپ جونیور، ایزا گونزالس، دنزل وایتکر، کین جانسون، کت گراهام و آیزا واشینگتن حضور دارند.
Cut Throat City سومین ساخته این رپر معروف، پس از فیلم‌های «مردی با مشت‌های آهنین» در سال ۲۰۱۲ و Love Beats Rhymes در سال ۲۰۱۷ است که از دهم ماه آوریل در سینماها اکران خواهد شد.

این مطلب از نوشته آلتا لگاسپی در سایت رولینگ استونز گرفته شده است.