فیلم‌های زیادی از دی‌سی در مراحل اولیه تولید به سر می‌برند و جزئیات زیادی درباره آنها شنیده نمی‌شود. قرار است جیمز وان کارگردان فیلم آکوامن Aquaman، قسمت دوم را کارگردانی کند و لحن متفاوتی برای آن در نظر گرفته است.
فیلم اول که در سال ۲۰۱۸ توانست موفقیت‌های زیادی کسب کند، ماجراهای عجیبی را به نمایش گذاشت. به گفته وان، فیلم دوم نسبت به فیلم اصلی جدی‌تر خواهد بود. او گفت: «فکر می‌کنم قسمت دوم جدیت بیشتری داشته باشد و به دنیایی که امروز در آن زندگی می‌کنیم نزدیک‌تر خواهد بود. به‌ نظر من این مسیری است که فیلم قصد دارد به سوی آن حرکت کند».
جیسون موموآ بازیگر نقش اصلی آکوامن Aquamanٔ در مراسم آنلاین دی‌سی فندوم حضور نداشت، اما وان به همراه پاتریک ویلسون بازیگر نقش اورم ماریوس یا همان اوشن مستر در فیلم اصلی، در این مراسم شرکت کرد. درباره لباس‌های شخصیت‌ها در فیلم جدید نیز صحبت‌های زیادی به زبان آمد.
ظاهرا بازیگر نقش اورم برای بازی در فیلم جدید مصمم شده و ویلسون نسبت به خلق دنیاهای جدید امیدوار است. وان در خطاب به ویلسون گفت: «من کاملا وجود دنیاهای جدید در فیلم دوم را تضمین می‌کنم و حدس می‌زنم که تو به‌عنوان یک بازیگر بسیار هیجان‌زده خواهی شد».
زمان اکران آکوامن ۲ Aquaman 2 برای دسامبر ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده است.

این مقاله برگرفته از نوشته جیمز وایت در سایت empireonline.com است.

این پست را به اشتراک بگذارید

کپی کردن لینک

به این مطلب امتیاز دهید
Rate this post