آخرین چیزی که این روزها به آن نیاز داریم، فیلمی در مورد شیوع ویروسی کشنده در دنیا است. با این وجود لازم است برای فیلم زامبی کره‌ای شبه جزیره Peninsula که دنباله‌ی فیلم تماشایی قطار بوسان Train To Busan است، استثناء قائل ‌شویم. داستان شبه جزیره Peninsula چهار سال بعد از اتفاقات فیلم قبلی و در شرایطی پساآخرالزمانی روایت می‌شود.
کارگردان یون سانگ-هو، کارگردان «قطار بوسان» و فیلم انیمیشنی «ایستگاه سئول»، این فیلم را کارگردانی کرده است و این بار با بودجه‌ای بیشتر از آثار قبلی دست به ساخت این فیلم زده است. موضوعی که با یادآوری دکور خارق‌العاده‌ی «قطار بوسان»، بسیار هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد.
در خلاصه‌ی این فیلم آمده است: جونگ-سئوک سربازی است که پیشتر از آن از سرزمین پر از زامبی فرار کرده بود. با محول شدن ماموریتی جدید به او با دو هدف پس گرفتن و زنده ماندن، او بار دیگر ترس را تجربه می‌کند. وقتی تیم او به طور اتفاقی با گروهی از نجات‌یافتگان رو‌به‌رو می‌شود، زندگی آن‌ها به این بستگی پیدا می‌کند که در بدترین شرایط کدام وجه طبیعت انسانی بروز پیدا می‌‌کند.
هنوز جزئیات پخش این فیلم مشخص نشده است. قرار بود شبه جزیره Peninsula این تابستان در کره پخش شود و در آمریکا نیز پخش‌کننده‌ی خود را پیدا کرده است. با این حال ممکن است به خاطر ویروس کرونا پخش این فیلم نیز به تاخیر بیفتد.
این مطلب برگرفته از نوشته‌ی بن تراویس در وبسایت empireonline.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید