آنونس فیلم دزد صادق Honest Thief با بازی لیام نیسون به تازگی منتشر شده است. داستان فیلم درباره تام کارتر سارق (با بازی نیسون) است که با مخفی کردن هویتش، موفق به دزدیدن ۹ میلیون دلار پول از بانک‌های مختلف در ایالت‌های آمریکا شده است. اما اتفاق تازه‌ای در زندگی تام رخ می‌دهد. او عاشق اَنی (با بازی کیت والش) که شخصیت سرزنده‌ای دارد می‌شود و تصمیم می‌گیرد با اعتراف به جرم‌هایش، زندگی‌اش را از صفر شروع کند و گذشته سیاهش را کنار بگذارد.
می‌توان حدس زد که با این تصمیم جدید همه چیز پیچیده می‌شود. مأمورانی که وظیفه دارند او را دستگیر کنند و اموال سرقتی تام را بازگرداندند، تصمیم می‌گیرند رو دم شیر پا بگذارند و اموال دزدی تام را برای خودشان نگه دارند. زمانی که آنها به سراغ انی می‌روند، حسابی تام را به هم می‌ریزند. جای کورتنی و آنتونی راموس نقش این دو مأمور را بازی می‌کنند.
مارک ویلیامز (نه ویلیامزی که در شو سریع The Fast Show و هری پاتر Harry Potter دیده‌ایم) وظیفه کارگردانی و همکاری در نویسندگی در کنار استیو آلریچ را برعهده داشته است. اگر همه چیز طبق برنامه پیش رود، دزد صادق Honest Thief از ۹ اکتبر (۱۸ مهر) در سینماهای آمریکا روی پرده خواهد رفت. 
این مقاله برگرفته از نوشته جیمز وایت در سایت empireonline.com است.

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید