کریگ مازن نویسندگی و ساخت چرنوبیل Chernobyl، یکی از مهم‌ترین سریال‌های تلویزیونی سال ۲۰۱۹، را برعهده داشت. حالا قرار است او ساخت پروژهٔ دیگری را آغاز کند که می‌تواند به همان اندازه تأثیرگذار باشد: مازن روی اقتباسی از یکی از مهم‌ترین بازی‌های ویدیویی به نام آخرین بازمانده از ماThe Last Of Us برای شبکه اچ‌بی‌او کار خواهد کرد. 
نیل دراکمن یکی از نویسنده‌ها و کارگردان‌های این بازی، در کنار مازن برای تبدیل کردن آن به یک سریال همکاری خواهد داشت. این بازی در سال ۲۰۱۳ توسط شرکت ناتی داگ منتشر شد و در یک فصای پسا-رستاخیزی، تلاش جوئل و الی برای بقا را دنبال می‌کند. در طی داستان مشخص می‌شود که الی نسبت به یک بیماری مسری مقاوم است و احتمالا کلید کشف واکسن برای پزشکان محسوب می‌شود. جوئل استخدام می‌شود تا الی را به بیرون از منطقه قرنطینه برساند. او فکر می‌کند مأموریت آسان و راحتی در پیش دارد، اما خیلی زود آن روی سکه برای جوئل مشخص می‌شود.
پیش از این قرار بود آخرین بازمانده از ما توسط سم ریمی و با بازی میسی ویلیامز در نقش الی به شکل فیلم سینمایی تولید شود. اما حالا ایدهٔ ساخت سریال با تمرکز بیشتر بر جزئیات داستان، جایگزین این فیلم سینمایی شده است. 
این مقاله برگرفته از نوشته جیمز وایت در سایت empireonline.com است. 

به این مطلب امتیاز دهید
این پست را به اشتراک بگذارید