ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

Sandra Bullock


"ساندرا بولاک" 26 جولای سال 1964 در ویرجینای آمریکا متولد شد.

او برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن و گوی طلایی نقش اول زن بخاطر بازی در فیلم نقطه کور در سال ۲۰۰۹ است. سااندرا برخلاف بسیاری از بازیگران هالیوود، در خانواده ای کاملا هنری بزرگ شده است. مادرِ ساندرا یک خواننده اُپرا ویک معلم آواز و پدرش پیمان کار پنتاگون و فرد شناخته شده ای بود.

ساندرا  بسیاری از سال‌های بچگی خود را به واسطه تورهایی که مادرش برای اجرای اپرا برگزار می‌کرد، در آلمان و سایر نقاط اروپا گذرانده است.
او در دوران نوجوانی به آمریکا بازگشت و پس از مدتی در دانشگاه کارولینای شرقی ثبت نام کرد اما مدت زمان کمی به پایان تحصیلش نمانده بود که ناگهان از تحصیل انصراف داد و به دنبال حرفه بازیگری رفت ودر کلاسهای بازیگری " استنفورد میزنر " شرکت کرد. شرکت در کلاسهای بازیگری سبب شد تا ساندرا بولاک در چند فیلم آموزشگاهی حضور پیدا کند و مدتی بعد در "برادوی" به روی صحنه برود.

فُرم بیان شیوا و خاص او که از مادرش آموخته بود، کارگردان نمایش یعنی "آلن جی لوی" را تحت تاثیر قرار داد و باعث شد تا وی از ساندرا در قسمتی از سریال « Bionic Showdown » استفاده کند. این حضور کوتاه باعث شد تا متعاقباً سندرا در چند فیلم مستقل و سریالهای کوچک حضور پیدا کند تا سال 1994 که موفق شد در فیلم مشهور « سرعت » در کنار کیانور ریوز نقش آفرینی کند. « سرعت » تبدیل به یکی از محبوب ترین فیلمهای سال شد و سندرا بولاک و کیانو ریوز به شهرت فراوانی دست پیدا کردند و در سالهای بعد توانستند تبدیل به بهترین های هالیوود شوند.