ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

Woody Harrelson


"وودی هارلسون" (متولد 23 جولای 1961) هنرپیشه، فعال اجتماعی و نمایشنامه نویس امریکایی است .

او دو بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده است و هفت بار نیز نامزد دریافت جایزه Emmy شده است که یک بار موفق شد این جایزه را دریافت کند .

وی در سال 1985 با حضور در سریال کمدی "به سلامتی" در نقش وودی بوید، محبوبیت فراوانی را در میان بینندگان تلویزیون بدست آورد و برای ایفای این نقش نامزد دریافت شش جایزه Emmy شد که موفق به دریافت یکی از این جوایز شد .

وودی هارلسون نقش‌های قابل توجهی را در فیلم‌های مختلف بر عهده داشته است. او در فیلم "مردان سفید نمی توانند بپرند"(در نقش کلاهبرداری به نام بیلی هویل)، در فیلم "کینگ پین" (در نقش روی مانسون،ستاره یک دست ورزش بولینگ)، در سری فیلم‌های "عطش مبارزه" (در نقش هیمیچ ابرناتی)، در فیلم "قاتلین بالفطره" (در نقش میکی ناکس قاتل زنجیره‌ای)، در فیلم "مردم علیه لری فلینت" (در نقش لری فلینت ناشر یک مجله) ظاهر شده است.

گفتنی است که او برای بازی درفیلم‌های "مردم علیه لری فلینت" و "پیام‌رسان"، به ترتیب نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد و بهترین بازیگر مکمل مرد شد .

در سال 2014، وودی هارلسون به همراه متیو مک‌کانِهی با درخشش در سریال "کارآگاه واقعی"، نامزد دریافت جایزه Primetime Emmy بهترین بازیگرنقش اول مرد شدند.