ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات سایت

تمامی محتواهای ارایه شده در سرویس نماوا در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده و قانون تجارت الکترونیک است. سرویس مذکور با نام تجاری "Namava" ثبت گردیده است و از حق کپی‌رایت برخوردار است. در صورتی که در سایت‌های دیگر با موارد نقض کپی‌رایت نماوا مواجه شدید، لطفا به آدرس ایمیل support@namava.ir اطلاع دهید.
از تمامی کاربران گرامی سایت نماوا تقاضا می‌‌شود پیش از استفاده از خدمات این سایت، تمامی قوانین ذکر شده را با دقت مطالعه فرمایند.
انجام و تکمیل مراحل ثبت نام پس از مطالعه این قوانین و مقررات به منزله پذیرش و موافقت کاربر با این قوانین و امضا توافقنامه‌ای بین سایت نماوا و کاربر است و رعایت یکایک مفاد آن الزامی است. لازم به ذکر است در صورت نقض هر یک از مفاد این توافقنامه توسط کاربر ، نماوا مجاز است دسترسی کاربر را مسدود نماید. لازم به توضیح و یادآوری است که نماوا حق دارد بنا به ضرورت و یا صلاحدید، تغییراتی در مفاد توافقنامه خود با کاربران ایجاد کند. این تغییرات می‌تواند در هر زمان و بدون اطلاع‌رسانی به کاربران صورت گیرد. بنابراین کاربران می‌بایست هر چند وقت یکبار مروری بر شرایط و قوانین نماوا در این توافقنامه داشته باشند تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوند. چنانچه در قوانین مندرج، تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و ‌‌به‌روزرسانی می‌گردد. از آنجایی که این تغییرات ‌می‌تواند تغییرات جزیی در برخی از قوانین تا تغییر کل محتوای توافقنامه را در برگیرد ، به کاربران گرامی توصیه ‌می‌شود در فواصل زمانی مناسب، بخش قوانین سایت نماوا را مرور نمایند تا در جریان تغییرات احتمالی قرار گیرند. بدیهی است کاربران ملزم به رعایت قوانین این توافقنامه و تمامی تغییرات در مفاد آن بوده و در صورت نقض قوانین هیچگونه عذری از طرف کاربر، منجمله عدم اطلاع از قوانین و یا تغییرات انجام شده، پذیرفته نخواهد بود.

 

 

۱- استفاده از سرویس نماوا هیچگونه حقی اعم از مالکیت محتوای موجود بر روی سایت شامل فیلم‌ها و سریال‌ها، فروش و انتشار یا پخش عمومی این محتوا برای کاربر ایجاد نمی‌کند.
۲- کاربر حق دانلود و ارایه محتوای نماوا به دیگران را ندارد.
۳- محتوای ارایه شده بر روی سایت نماوا با رعایت تمام ملاحظات فنی تهیه و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. بنابراین نماوا هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات و اختلالات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری وارده به کامپیوتر و گوشی هوشمند کاربر ندارد.
۴- مدیریت محتوای موجود بر روی سرویس نماوا منحصراً در اختیار نماوا است و نماوا مختار است در صورت صلاحدید در محتوا تغییر ایجاد کند و یا دسترسی به بخشی از محتوا را محدود یا مسدود کند. لازم به ذکر است در مدیریت محتوا، اطلاع رسانی قبلی به کاربران ضرورتی ندارد.
۵- نماوا متعهد می‌شود اطلاعات شخصی کاربران را فقط نزد خود نگه دارد و از افشای آن به هر شخص یا گروه سوم شخص اجتناب ورزد. تنها در مواردی که به موجب قوانین جمهوری اسلامی ایران و بنا به درخواست رسمی ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی ذیصلاح نیاز به ارایه اطلاعات شخصی کاربران باشد، نماوا موظف به همکاری طبق قانون خواهد بود و هیچ مسئولیتی متوجه نماوا نخواهد بود.
۱-۵- هنگام ثبت نام و عضویت در سایت نماوا، متقاضی موظف به ارایه مشخصات فردی خود شامل: نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه است. پس از انجام مراحل ثبت نام و تایید نهایی عضویت، پروفایلی برای کاربر تشکیل خواهد شد که کلیه فعالیت‌های کاربر در سایت نماوا اعم از خریداری فیلم، فیلم‌های مشاهد شده به صورت آنلاین و غیره در آن ثبت می‌شود. کاربر ‌می‌تواند در هر زمان به پروفایل شخصی خود در سایت مراجعه کرده و اطلاعات خود را به جز ایمیل و شماره تلفن همراه ثبت شده در حساب کاربری ویرایش کند.
۶- بدیهی است محیط وب از امنیت کامل برخوردار نیست بنابراین اگر در حین انتقال اطلاعات هر گونه دسترسی توسط افراد یا گروه‌های سوم شخص به اطلاعات کاربر ممکن گردد، هیچ مسئولیتی متوجه نماوا نخواهد بود.
۷- محتوای موجود بر روی نماوا برای مطابقت با قوانین رسانه‌های کشور جمهوری اسلامی ایران بازبینی شده‌اند. ولی اگر در هر صورت مضامینی به نظر کاربر مناسب نمی‌آیند، کاربر می‌بایست نظر خود را به نماوا اعلام نماید. بدیهی است تصمیم‌‌گیری در خصوص ایجاد تغییر در مضامین به موجب قوانین در حیطه اختیارات نماوا است.
۸- کاربر مجاز نیست اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهد. در صورتی که کاربر اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهد، مسئولیت هر گونه مشکلی که به واسطه این امر رخ دهد به عهده کاربر است.
۹- هر کاربر فقط مجاز به ایجاد یک شناسه کاربری ‌‌است.
۱۰- در صورت بروز شرایط اضطراری و خارج از کنترل همچون زلزله، سیل وغیره که قطع سرویس و ارایه خدمات را به همراه داشته باشد، قرارداد فیمابین نماوا و کاربران تا رفع مشکل و وضعیت اضطراری به صورت معلق باقی می‌ماند و پس از بازگشت به شرایط عادی از سر گرفته می‌شود.
۱۱- در اشتراک‌های ماهیانه نماوا، هر یک ماه مساوی با ۳۰ روز محاسبه ‌می‌شود.
۱۲- طبق قوانین سایت نماوا مجموع اشتراک‌های خریداری شده توسط کاربران حداکثر ۲۴ ماه ‌می‌تواند باشد.
۱۳- در خصوص هر گونه خرید اشتباه در نماوا، تمامی ضرر زیان‌ها به عهده کاربر ‌‌است و هزینه اشتراک خریداری شده از سوی کاربر به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد و هیچ مسئولیتی در قبال بازگرداندن وجه دریافت شده، متوجه نماوا نخواهد بود.
۱۴- هر کاربر نماوا امکان نمایش تنها یک پخش همزمان خواهد داشت، یعنی چنانچه کاربری با بیش از یک IP اقدام به تماشای آنلاین فیلم نماید پیغام "در حال حاضر شخص دیگری درحال تماشای فیلم با اکانت شما است." را مشاهد خواهد کرد.
۱۵- مشاهده تمامی محتوای موجود در سایت نماوا تنها از طریق IPهای داخل ایران امکانپذیر خواهد بود و در صورتی که کاربر خارج از ایران هستید و یا اینکه از انواع VPN استفاده می‎کنید، تنها ‌می‌توانید فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی را تماشا نمایید. ممکن است در موارد خاص، برخی فیلم‌های ایرانی بخاطر اکران بین المللی، تا مدتی برای کاربران خارج از ایران قابل تماشا نباشند که بر حسب مورد در صفحه مختص به همان فیلم اطلاع رسانی خواهد شد.
۱۶- خدمات ارایه شده در نماوا، دارای مجوز‌های لازم از مراجع مربوط بوده و هرگونه بهره‌برداری و سوءاستفاده از محتوای نماوا، پیگرد قانونی دارد.
۱۷- نماوا می‌تواند، بدون اطلاع قبلی شرایط استفاده را تغییر دهد و استفاده از سرویس نماوا به معنی قبول شرایط جدید خواهد بود.
۱۸- مکالمات تلفنی برقرار شده بین استفاده‌کنندگان از سرویس و مجموعه نماوا به منظور آموزش و کنترل کیفیت ضبط شده و تنها در صورت دستور مرجع قضایی به شرط موجود بودن، به دستگاه قضا قابل ارایه خواهد بود.

 

قوانین مربوط به دانلود آفلاین در ویندوز و اپلیکیشن نماوا:
• این قابلیت وجود دارد که کاربر در لیست دانلود خود ۱۰ فیلم نگهداری و برای دانلود فیلم‌های دیگر، از لیست دانلودش یک یا چند مورد را حذف نماید.
• به منظور تماشای آفلاین فیلم‌ها و سریال‌های دانلود شده، کاربر نیاز به اشتراک فعال دارد، چنانچه اشتراک کاربر به پایان رسیده باشد، می‌بایست اشتراک خود را تمدید نمایید.
• فیلم‌ها و سریال‌های دانلود شده به مدت ۳ هفته قابل تماشا هستند و پس از آن دانلود منقضی خواهد شد.
• پس از اولین تماشای فیلم دانلود شده، آن فیلم به مدت ۱ هفته قابل مشاهده است و سپس فیلم دانلود شده منقضی ‌می‌شود.

 

قوانین بخش "پردیس نماوا:"
• مدت اکران هر فیلم سینمایی در پردیس نماوا متغیر و در صفحه مربوط به آن فیلم قابل مشاهده است.
• مدت زمان دسترسی به فیلم‌های خریداری شده در این بخش ۸ ساعت خواهد بود و کاربران در این مدت می‌توانند فیلم خریداری شده را به صورت نامحدود تماشا کنند. پس از اتمام این مدت، فیلم از دسترسی کاربران گرامی خارج خواهد شد.
• هزینه‌ی تماشای آنلاین فیلم‌های پردیس نماوا، در صفحه مربوط به هر فیلم قابل مشاهده است.
• امکان دانلود آفلاین برای فیلم‌های این بخش وجود نخواهد داشت.

• در صورت وجود هر گونه سوال و یا بروز هر مشکلی می‌توانید هفت روز هفته، ۲۴ ساعت شبانه‌روز با ما در تماس باشید.

تلفن تماس: ۹۱۰۰۰۱۱۱-۰۲۱
ایمیل: support@namava.ir


توافقنامه حاضر که به تایید سایت نماوا و کاربر می‌رسد، از قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌کند. در صورت وجود ابهام در این شرایط با ایمیل support@namava.ir با ما در تماس باشید.