ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

غبرستان حیوانات خانگی
غبرستان حیوانات خانگی
1989 HD 100 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


مناسب برای سنین بالای 18 سال

درباره فیلم غبرستان حیوانات خانگی

غبرستان حیوانات خانگی فیلمی ترسناک و مهیج محصول سال ۱۹۸۹ کشور آمریکا به کارگردانی ماری لمبرت است. بازیگرانی چون فرد وین، دیل میدکیف، میکو هیوز، دنیس کرازبی، اندرو هوباتسک، برد گرین‌کوئیست، سوزان بلوممارت و مایکل لومبارد در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم غبرستان حیوانات خانگی با بودجه ۱۱.۵ میلیون دلاری ساخته ‌شده و در گیشه سینماهای سرتاسر جهان به‌ فروش ۵۷.۵ میلیون دلاری رسیده‌است.

این فیلم که با اقتباس از رمان غبرستان حیوانات خانگی به قلم استیون کینگ ساخته شده، در جشنواره‌های مختلف نامزد دریافت جوایز متعددی شده که از میان آنها می‌توان به نامزدی دریافت جایزه بهترین فیلم ترسناک در جشنواره آکادمی فیلم‌های علمی تخیلی، فانتزی و ترسناک ۱۹۹۱ اشاره کرد.

واژه cemetery در زبان انگلیسی به معنای قبرستان است؛ اما استیفن کینگ به عنوان یک اسم خاص از املای متفاوت Sematary بهره جسته‌است. به همین سبب، در ترجمه فارسی هم از واژه خاص غبرستان به جای قبرستان استفاده شده‌است.

شما می‌توانید به انتخاب خودتان فیلم غبرستان حیوانات خانگی را با زبان اصلی همراه با زیرنویس فارسی و یا انگلیسی تماشا کنید.

داستان فیلم غبرستان حیوانات خانگی

پزشکی جوان به نام لوئیس کرید به امید یک زندگی بهتر، با خانواده خود به روستایی کوچک نقل مکان می‌کند که در مجاورت بزرگراهی پررفت و آمد قرار دارد. دیری نمی‌گذرد که او از وجود گورستانی مرموز در نزدیکی خانه خود مطلع می‌شود و...


تصاویر

همچنین تماشا کنید