ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت و پیشگامان کاملا رایگان محاسبه می گردد

پرندگان خشمگین

2016 HD 97 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


درباره فیلم:
پرندگان خشمگین انیمیشنی اکشن و ماجرایی محصول سال 2016 کشور آمریکا است. کارگردانی این فیلم بر عهده "کلی کیتیس" و "فرگل ریلی" بوده است و گویندگانی چون "جیسون سدکیس"، "جاش گد"، "پیتر دینکلیج" و "بیل هیدر" در آن به صداپیشگی پرداخته اند. پرندگان خشمگین بر اساس سری بازی های محبوب ویدیوئی و با بودجه 73 میلیون دلاری ساخته شد و به فروش 349.8 میلیون دلاری رسید.

داستان فیلم:
پرندگانی در کنار هم خوشحال در جزیره ای زندگی می کنند. خوک های سبز مرموزی به این جزیره می آیند. حالا سه نفر، "قرمز"، "چاک" و "بمب" که چندان هم محبوب نیستند، می خواهند از هدف واقعی خوک ها سر در بیاورند و...

گویندگان:
محمدرضا علیمردانی، هومن حاجی عبداللهی، نیما رئیسی، مجید آقا کریمی، سلیمه قطبی، رکسانا گلزاده، سعید شریف، نازنین حقیری، مهدی قاسمی و مهشید اژدفر- مدیر دوبلاژ: محمدرضا علیمردانی -مترجم: نازنین حقیری و با حضور افتخاری هادی کاظمی، محمد بحرانی، شهاب عباسی، علی ملاقلی پور، هومن اژدری و امید حاجیلی.

 

تصاویر


همچنین تماشا کنید