با نماوا از سریال‌های روز جا نمانید

سریال‌های ایرانی همیشه جز پربازدیدترین‌ها در نماوا بوده‌اند. این را از آمارهای هفته‌ای و البته حرف‌های درگوشی مردم در مورد سریال‌های «هم‌گناه»، «دل» و «آقازاده» می توان فهمید. به همین دلیل هم نماوا یه فرصت ویژه برای مخاطبانش فراهم کرده تا با یک تخفیف ویژه سریال‌های ایرانی را تماشا کنند.

دسترسی به یک آرشیو کامل از سریال‌های ایرانی و خارجی

سریال «آقازاده» تازه شروع شده، سریال«دل» در میانه‎‌های راه است و تا پایان«هم‌گناه»چیزی نمانده. با همه این حرف‌ها تماشای سریال‌های ایرانی خیلی برای شما وقت‌گیر نخواهد بود. فقط کافی‌ست دوست داشته باشید تا سر از کار داستان این سریال‌ها در بیاورید.

در حال حاضر شما با کد تخفیف serial و با ۵۰ درصد تخفیف می توانید اشتراک یک ماهه نماوا را بخرید و سریال های ایرانی و غیر ایرانی را تماشا کنید.

نماوا دسترسی به مجموعه بزرگی از سریال‌های خارجی روز دنیا با دوبله اختصاصی را هم برای شما فراهم کرده. اگر اهل تماشای سریال خارجی هستید، نماوا یک آرشیو کامل برای شما خواهد بود. البته با خرید این اشتراک، دسترسی به تمام ‌ها برای شما فراهم می‌شود.

ما اما به شما پیشنهاد می‌دهیم که اول از سریال‌ها شروع کنید. سریال‌هایی که این روزها داستانش، بحثِ روز هر محفلی‌ست و می‌تواند ساعات سرگرم کننده‌ای برای شما فراهم کند. امیدواریم با نماوا از سریال دیدن لذت ببرید!

خرید اشتراک نماوا

  • ۱ماه اشتراک نماوا

    ۵۰ درصد تخفیف

    ۲۰ هزار تومان

    با ارایه کد تخفیف: serial

جزییات پیشنهاد

چند نکته درباره این پیشنهاد:

  • ترافیک مصرفی اینترنت در وب‌سایت و اپلیکیشن نماوا برای کاربران شاتل رایگان است.
  • به قیمت گفته شده که همان ۲۰ هزار تومان است، درصد مشخصی مالیات بر ارزش افزوده هم اضافه می‌شود.

تماشای آنلاین هزاران ساعت فیلم و سریال به آسانی و با بهترین کیفیت

دست‌رسی نامحدود به آرشیوی بی‌نظیر از جدیدترین و جذاب‌ترین فیلم‌ها و سریال‌های ایران و جهان با خرید اشتراک نماوا

ترافیک اپراتورها

ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی کاربران DSL شاتل کاملا رایگان محاسبه می گردد.

تماشای فیلم بدون اشتراک

ترافیک مصرفی وب‌سایت نماوا برای تمامی کاربران DSL پارس آنلاین، مخابرات، آسیاتک، های‌وب، TD-LTE مبین نت، پیشگامان، داتک، فن آوا، صفر و یک و خورشید نت و تمامی مشترکین همراه‌اول، ایرانسل و رایتل نیم‌بها محاسبه می‌شود.