با نماوا به تماشای جهان بروید

ما در «نماوا» برای شما قصه می‌گوییم، قصه‌هایی بسیار از قصه‌گوهایی بی‌شمار!

«نماوا» بستری‌ست برای تماشای داستان آدم‌ها از دریچه‌ی فیلم‌ها، سریال‌ها، انیمیشن‌ها. ما به گفته‌ی امبرتو اکو، فیلسوف و نویسنده‌ی ایتالیایی بیشتر از هرکسی معتقدیم که گفت: «برای زنده ماندن باید قصه بگوئیم.»

نماوا قصه‌گوست و قصه، زندگی‌ست. فیلم‌ها به ما دو تا بال می‌دهند تا جهان را از زاویه‌ی دیگری ببینیم، از جایی بهتر. از بالا. سریال‌ها ما را به عمق دریاهای زندگی می‌برد، بدون آنکه خیس شویم. ما در «نماوا» قصه‌ فیلم‌ها و سریال‌ها را برای شما نمایش می‌دهیم.

نماوا یک فرصت ویژه برای شما که می‌خواهید روی بال قصه‌ها بنشینید و به تماشای جهان بروید در نظر گرفته است. در این فرصت شما می‌توانید با پرداخت 50 درصد هزینه‌ی اشتراک سه‌ماهه، دسترسیِ‌ نامحدودی به جهانِ فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی و غیرایرانی داشته باشید.

در این فرصت ویژه که برای بهتر و راحت‌تر عبور کردن شما از روزهای سخت خانه‌نشینی در ایام همه‌گیری کرونا طراحی شده است، شما تنها نیمی از هزینه‌ی دسترسی کامل به تمام محتواهای تصویری نماوا را پرداخت می‌کنید اما دسترسیِ کامل به هزاران ساعت فیلم و سریال در پلت‌فرم نماوا خواهید داشت.

برای استفاده از این فرصت و خرید اشتراک از نماوا، کد namava3 را وارد کنید و در خرید اشتراک سه ماهه، 50 درصد تخفیف بگیرید.

خرید اشتراک نماوا

  • ۳ماه اشتراک نماوا

    ۵۰ درصد تخفیف

    ۵۵ هزار تومان

    با ارایه کد تخفیف: namava3

جزییات پیشنهاد

چند نکته درباره این پیشنهاد:

  • ترافیک مصرفی اینترنت در وب‌سایت و اپلیکیشن نماوا برای کاربران شاتل رایگان است.
  • به قیمت گفته شده که همان ۵۵ هزار تومان است، درصد مشخصی مالیات بر ارزش افزوده هم اضافه می‌شود.

تماشای آنلاین هزاران ساعت فیلم و سریال به آسانی و با بهترین کیفیت

دست‌رسی نامحدود به آرشیوی بی‌نظیر از جدیدترین و جذاب‌ترین فیلم‌ها و سریال‌های ایران و جهان با خرید اشتراک نماوا

ترافیک اپراتورها

ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی کاربران DSL شاتل کاملا رایگان محاسبه می گردد.

تماشای فیلم بدون اشتراک

ترافیک مصرفی وب‌سایت نماوا برای تمامی کاربران DSL پارس آنلاین، مخابرات، آسیاتک، های‌وب، TD-LTE مبین نت، پیشگامان، داتک، فن آوا، صفر و یک و خورشید نت و تمامی مشترکین همراه‌اول، ایرانسل و رایتل نیم‌بها محاسبه می‌شود.