تماشای آنلاین ویژه برنامه سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر در نماوا

به رسم هر سال، امسال هم سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر، از ۱۲ تا ۲۲ بهمن‌ماه، هم‌زمان در تهران و چند شهر بزرگ کشور برگزار می‌شود.

جشنواره سی‌وهشتم در حالی نگاه و توجه علاقه‌مندان سینما و فیلم‌دوستان را به خود جلب کرده است، که امسال به دلیل هم‌دردی با بازماندگان سانحه‌ی هوایی دی‌ماه ۹۸ بدون برگزاری مراسم افتتاحیه، به طور مستقیم با اولین اکران در تاریخ ۱۲ بهمن کار خود را آغاز می‌کند.

امسال ۲۲ فیلم در بخش اصلی این جشنواره برای کسب سیمرغ‌ها در ۲۰ سینمای کشور با یک‌دیگر رقابت خواهند کرد. بخش‌های جانبی همچون «نگاهی نو» (کارگردانان فیلم‌اولی)، «مستند» و «فیلم کوتاه» نیز به سیاق سال‌های گذشته در جشنواره حضور خواهند داشت که برخی از آن‌ها هم‌زمان در بخش اصلی نیز حاضر خواهند بود.

فیلم‌های حاضر در جشنواره باید از پایان سال ۱۳۹۶ به بعد تولید شده باشند و تا کنون در هیچ یک از سینماها و رویدادهای داخلی به نمایش در نیامده باشند.

نماوا، نیز به مدت ۱۰ روز میزبان شما برای تماشای آنلاین ویژه برنامه سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر خواهد بود و شما می‌توانید اخبار و رویدادهای جشنواره را به طور منظم از این برنامه دنبال کنید.

این ویژه برنامه هر روز پخش شده و در آن به «گزارش برنامه‌های پخش»، «نقد و بررسی»، «گفت‌وگو با دست‌اندرکاران»، «اتفاقات» و «اخبار و رویدادهای» فیلم‌های حاضر در جشنواره پرداخته می‌شود و اخبار دقیقی از بخش‌های اصلی و جانبی و پیش‌بینی‌ها برای دریافت سیمرغ در بخش‌های مختلف جشنواره در اختیار علاقه‌مندان به فیلم و سینما قرار خواهد گرفت.

همچنین در هر یک از قسمت‌های این ویژه برنامه‌، مجری برنامه، گفت‌وگویی اختصاصی با عوامل یکی از فیلم‌های حاضر در جشنواره‌ی فجر انجام خواهد داد و شرکت‌کنندگان در این گفت‌وگو به جزییات ساخت و پخش آن فیلم و استقبال بینندگان، منتقدان و خبرنگاران از آن خواهند پرداخت.

با توجه به این‌که همه‌ی فیلم‌های اکران شده در سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر به زودی در نماوا به نمایش در خواهد آمد، تماشای این ویژه برنامه برای کاربران نماوا و علاقه‌مندان به جشنواره فجر و اخبار و حواشی آن بسیار جذاب خواهد بود.

مشاهده همه‌ی قسمت‌ها

نماوا به همین مناسبت شرایط بسیار ویژه‌ای برای خرید اشتراک یک ماهه این سرویس در نظر گرفته است. در مدت زمان پخش این ویژه‌ برنامه یعنی از ۱۲ تا ۲۲ بهمن فرصت دارید با استفاده از کد تخفیف Fajr98 پنجاه درصد تخفیف برای خرید اشتراک یک ماهه‌ (ویژه مشتریان جدید)

و یا کد تخفیف winter98، ۴۰٪ تخفیف برای تمدید اشتراک ۳ ماهه‌ (ویژه‌ی مشتریان فعلی) دریافت کنید.

با خرید این اشتراک در کنار فرصت تماشای ویژه برنامه سی‌وهشتمین جشنواره فجر، می‌توانید از تماشای هزاران فیلم، سریال، انیمیشن و مستند ایرانی و خارجی که برای همه‌ی سلیقه‌ها و گروه‌های سنی تهیه شده‌اند، لذت ببرید و فیلم‌ها یا سریال‌های مورد علاقه خود را در مجموعه‌ای طبقه‌بندی شده و قابل جست‌وجو، در کنار خانواده یا دوستان‌تان، آنلاین تماشا کنید.

خرید اشتراک نماوا

 • ۱ ماه اشتراک نماوا (ویژه مشتریان جدید)

  ۳۰,۰۰۰ تومان

  ۱۵٬۰۰۰ تومان

  کد تخفیف ۵۰ درصدی: fajr98

 • ۳ ماه اشتراک نماوا

  ۷۵,۰۰۰ تومان

  ۴۵,۰۰۰ تومان

  کد تخفیف ۴۰ درصدی: winter98

به قیمت اشتراک‌ها هزینه مالیات بر ارزش افزوده اضافه می‌شود

جزییات پیشنهاد

چند نکته درباره این پیشنهاد:

 • به قیمت این پیشنهاد هزینه مالیات بر ارزش افزوده اضافه می‌شود.
 • کد تخفیف fajr98، فقط برای مشتریان جدید و کد تخفیف winter98، برای مشتریان فعلی قابل استفاده خواهد بود.
 • این کدها تا ۱۵ اسفند ۹۸ معتبر خواهند بود.

ویژه برنامه سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر در نماوا

تماشای آنلاین هزاران ساعت فیلم و سریال به آسانی و با بهترین کیفیت

دست‌رسی نامحدود به آرشیوی بی‌نظیر از جدیدترین و جذاب‌ترین فیلم‌ها و سریال‌های ایران و جهان با خرید اشتراک نماوا

ترافیک اپراتورها

ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی کاربران DSL شاتل کاملا رایگان محاسبه می گردد.

ترافیک مصرفی وب‌سایت نماوا برای تمامی کاربران DSL پارس آنلاین، مخابرات، آسیاتک، های‌وب، TD-LTE مبین نت، پیشگامان، داتک، فن آوا، صفر و یک و خورشید نت و تمامی مشترکین همراه‌اول، ایرانسل و رایتل نیم‌بها محسابه می‌شود.