"دل ببین و دل ببر"

همزمان با پخش سریال پر ستاره دل با بازی چشم‌گیر حامد بهداد و ساره بیات، نماوا کمپین ویژه‌ای برای علاقه‌مندان این سریال برگزار می‌کند.

در این کمپین که از ۹ آذر تا ۴ بهمن ماه برگزار می‌شود، کسانی که خرید اشتراک داشته باشند می‌توانند از تخفیف ۲۵ درصدی در اشتراک یک‌ماهه و ۴۰ درصدی در اشتراک سه‌ماهه بهرمند شوند.

جوایز شگفت‌انگیز قرعه‌کشی بزرگ «دل ببین و دل ببر»

با خرید اشتراک‌های ۱ و ۳ ماهه‌ی «نماوا» در جشنواره «دل ببین و دل ببر» شانس شرکت در قرعه‌کشی بزرگ نماوا را با هدایای زیر به دست خواهید آورد:

  • یک دستگاه خودروی Arrizo 5 در پایان کمپین
  • قرعه‌کشی هفتگیِ هر هفته پنج پلاک طلا با طرح ویژه سریال دل

شرایط شرکت در قرعه‌کشی

قرعه‌کشی اتومبیل ویژه کاربرانی است که اولین خرید خود را در بازه‌ی زمانی ۹ آذر تا ۴ بهمن ماه انجام ‌دهند. (که شامل مشتریانی می‌شود که در سه ماه گذشته اشتراک نماوا را تهیه یا تمدید نکرده باشند.) این قرعه‌کشی در پایان سریال و پس از پخش آخرین قسمت انجام می‌شود.

قرعه‌کشی هر هفته پنج پلاک طلا ویژه‌ی همه‌ی کاربرانی‌ست که در بازه‌ی زمانی ۹ آذر تا ۴ بهمن ماه اشتراک ۱ یا ۳ ماهه‌ی نماوا را تهیه یا تمدید کنند. این قرعه‌کشی هر هفته هم‌زمان با پخش قسمت جدید انجام می‌شود.

نکته: تماشای هر قسمت از سریال دل یک شانس به شانس‌های شما در قرعه‌کشی بزرگ و نهایی نماوا می‌افزاید. یعنی با تماشای ۳ قسمت از سریال ۳ شانس و با تماشای قسمت چهارم ۴ شانس به شما تعلق خواهد گرفت.

انتخاب و خرید سرویس نماوا

به قیمت اشتراک‌ها هزینه مالیات بر ارزش افزوده اضافه می‌شود

این رویا فقط مال فیلم‌ها نیست!

اطلاعات بیشتر درباره کمپین «دل ببین و دل ببر» در ویدیوی معرفی این رویداد

تماشای آنلاین هزاران ساعت فیلم و سریال به آسانی و با بهترین کیفیت

دست‌رسی نامحدود به آرشیوی بی‌نظیر از جدیدترین و جذاب‌ترین فیلم‌ها و سریال‌های ایران و جهان با خرید اشتراک نماوا

ترافیک اپراتورها

ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی کاربران DSL شاتل کاملا رایگان محاسبه می گردد.

ترافیک مصرفی وب‌سایت نماوا برای تمامی کاربران DSL پارس آنلاین، مخابرات، آسیاتک، های‌وب، TD-LTE مبین نت، پیشگامان، داتک، فن آوا، صفر و یک و خورشید نت و تمامی مشترکین همراه‌اول، ایرانسل و رایتل نیم‌بها محسابه می‌شود.