ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

کنستانتین: شهر شیاطین - فصل ۱ قسمت ۵
کنستانتین: شهر شیاطین - فصل ۱ قسمت ۵
2018 HD 6 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


مناسب برای سنین بالای 18 سال

درباره سریال کنستانتین: شهر شیاطین
کنستانتین: شهر شیاطین، مجموعه انیمه‌ای فانتزی و ترسناک، محصول کشور آمریکا است که طی سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ از شبکه سی‌دابلیو پخش شده و بازیگرانی چون مت رایان، دامیان اوهار، لورا بیلی، امیلی اوبرایان، رابین اتکین داونز، ریچل کیمسی، جیم میسکیمن و کوین مایکل ریچاردسون در آن به صداپیشگی پرداخته‌اند.

 

سریال کنستانتین: شهر شیاطین که محصول مشترک کمپانی‌های دی‌سی اینترتینمنت، دی‌سی کامیکس و وارنر برادرز انیمیشن به حساب می‌آید، بر اساس ماجراهای شخصیت‌های کتاب‌های مصور دی‌سی ساخته شده‌ و اسپین‌آف فیلم انیمیشنی لیگ عدالت تاریک محسوب می‌شود.

 

سریال کنستانتین: شهر شیاطین با اقتباس از رمان گرافیکی هل‌بلیزر: همه موتورهای او، به قلم مایک کری و لئوناردو مانکو ساخته شده‌است.

 

شما می‌توانید به انتخاب خودتان سریال کنستانتین: شهر شیاطین را با زبان اصلی همراه با زیرنویس فارسی و یا انگلیسی تماشا کنید.

 

داستان قسمت
جان کنستانتین پیشنهادی گمراه کننده را مطرح می‌کند و...

 


تصاویر

دیگر قسمت های این سریال:

همچنین تماشا کنید