ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

توکیو غول - فصل ۴ قسمت ۲
توکیو غول - فصل ۴ قسمت ۲
2018 HD 24 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


مناسب برای سنین بالای 15 سال

درباره سریال توکیو غول

توکیو غول انیمه‌ای اکشن و درام محصول شبکه پیرو کشور ژاپن است که فصل سوم آن از تاریخ ۳ آوریل ۲۰۱۸ تا ۱۹ ژوئن ۲۰۱۸ از شبکه‌های توکیو ام‌ایکس، سان تله‌ویژن، تی‌وی آیچی، تی‌وی‌کیو و بی‌اس الون پخش شده و بازیگرانی چون ناتسوکی هانائه، کایتو ایشیکاوا، آیانه ساکورا، ناتسومی فوجیوارا، یوما اوچیدا، مامورو میانو و یو کوبایاشی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

این سریال بر اساس مانگایی خشن و تاریک با همین نام نوشته سویی اشیدا ساخته شده که با فروش ۱۲ میلیون نسخه‌ای به یکی از پرفروش‌ترین مانگاها در تاریخ ژاپن تبدیل شد.

شما می‌توانید به انتخاب خودتان توکیو غول را با دوبله فارسی اختصاصی و یا زبان اصلی همراه با زیرنویس فارسی و یا انگلیسی تماشا کنید.

داستان قسمت

آیاتو با هدف نجات هینامی، گروهی از مهاجمین را به سوی بازداشتگاه کاکلیا هدایت می‌کند و در طول مسیر، توکا و یومو به او ملحق می‌شوند. از سوی دیگر، هیس سعی می‌کند که هینامی را به محلی امن ببرد و...


تصاویر

دیگر قسمت های این سریال:

همچنین تماشا کنید