ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

ورود به سرزمین های بد - فصل ۱ قسمت ۵
ورود به سرزمین های بد - فصل ۱ قسمت ۵
2015 HD 42 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


مناسب برای سنین بالای 15 سال

درباره سریال ورود به سرزمین های بد

ورود به سرزمین های بد، سریالی اکشن، ماجرایی و درام، محصول کشور آمریکا است که طی سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ از شبکه تلویزیونی ای‌ام‌سی پخش شده و بازیگرانی چون دانیل وو، امیلی بیچام، آرامیس نایت، الی آیونایدیس، ارلا بریدی، نیک فراست، مارتون چوکاش و مدلین منتاک در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

این سریال که محصول مشترک کمپانی‌های میلار گاف اینک، بیگ کید پیکچرز، دایورژن پیکچرز، دابل فیچر فیلمز و ای‌ام‌سی استودیوز به حساب می‌آید، نقدهای مطلوبی را از سوی بسیاری از منتقدان دریافت کرده‌است.

شما می‌توانید به انتخاب خودتان سریال ورود به سرزمین های بد را با دوبله فارسی اختصاصی و یا زبان اصلی همراه با زیرنویس فارسی و یا انگلیسی تماشا کنید.

داستان قسمت

هنگامیکه سانی تدابیر امنیتی لازم برای فرار از قلعه را تدارک می‌بیند، کوئین به قضایا مشکوک می‌شود. از سوی دیگر، تصمیمات بیوه موجب می‌شود که او در تقابل با سانی و ام.کی. قرار گیرد و...


تصاویر

دیگر قسمت های این سریال:

همچنین تماشا کنید