ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

شاهدخت اسپانیایی - فصل ۱ قسمت ۵
شاهدخت اسپانیایی - فصل ۱ قسمت ۵
2019 HD 52 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


مناسب برای سنین بالای 15 سال

درباره سریال شاهزاده اسپانیایی

شاهدخت اسپانیایی مینی‌‌سریالی درام و تاریخی، محصول کشورهای آمریکا و بریتانیا است که پخش آن از ۵می ۲۰۱۹در شبکه تلویزیونی استارزآغاز شده و بازیگرانی چون شارلوت هوپ، روری اوکانر، انگس ایمری، لورا کارمایکل، جورجی هنلی، هریت والتر، الکساندرا مون و جردن رنزو در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

مینی‌‌سریال شاهدخت اسپانیایی که بر اساس رمان‌های شاهزاده دائمی و نفرین پادشاه به قلم فیلیپا گرگوری ساخته شده، دنباله مینی‌سریال‌های ملکه سفید و شاهزاده سفید به حساب می‌آید.

شما می‌توانید به انتخاب خودتان سریال شاهدخت اسپانیایی را با زبان اصلی همراه با زیرنویس فارسی اختصاصی و یا انگلیسی تماشا کنید.

داستان قسمت

کاترین در وضعیتی دشوار قرار می‌گیرد. او باید با شاهزاده هنری تودور ازدواج کند و خیلی زود تبدیل به ملکه بریتانیا شود، یا اینکه راهی را برای خودداری از این امر پیدا کند و در انتظار ازدواج با هری بماند و...


تصاویر

دیگر قسمت های این سریال:

همچنین تماشا کنید