ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

پولاروید
پولاروید
2019 HD 87 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


مناسب برای سنین بالای 15 سال

درباره فیلم پولاروید

پولاروید فیلمی درام، ترسناک، مهیج محصول سال ۲۰۱۹ کشور آمریکا به کارگردانی لارس کلوبرگ است. بازیگرانی چون مادلین پچ، تایلر یانگ، کاترین پرسکات، سامانتا لوگان، کیتی استیونس، پریسیلا کینتانا، کینان تریسی و خاویر بوتت در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم پولاروید که محصول مشترک کمپانی‌های دایمنشن فیلمز، بندرسپینک، ال‌دورادو فیلم و ورتیگو اینترتینمنت به حساب می‌آید، بر اساس فیلم کوتاه نروژی پولاروید به کارگردانی لارس کلوبرگ ساخته شده و در تاریخ ۱۰ ژانویه ۲۰۱۹ توسط کمپانی وایلد بانچ در سینماهای آلمان به نمایش درآمده و سپس در تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۱۹ به روی پرده سینماهای بریتانیا رفته‌است.

شما می‌توانید به انتخاب خودتان فیلم پولاروید را با زبان اصلی همراه با زیرنویس فارسی و یا انگلیسی تماشا کنید.

داستان فیلم پولاروید

دختری منزوی به نام برد فیچر بر حسب اتفاق، یک دوربین پولاروید اسرارآمیز را پیدا می‌کند. او خیلی زود در می‌یابد که تمامی افرادی که عکس‌‎شان با این دوربین گرفته می‌شود، به سرنوشتی ناگوار دچار می‌شوند و...


تصاویر

همچنین تماشا کنید