ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

پیش از سیل

پیش از سیل

2016 HD 92 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


درباره فیلم:
پیش از سیل، فیلمی مستند محصول سال 2016 کشور آمریکا است و فیشر استیونس کارگردانی این فیلم مستند جذاب و تماشایی را در اختیار داشته است. گویندگی این اثر برعهده "لئوناردو دی کاپریو" میباشد. این مستند، نخستین بار در ماه سپتامبر سال 2016، در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو به نمایش در آمد و در تاریخ 21 اکتبر همان سال، به روی پرده سینماها رفت. این مستند در تاریخ 30 اکتبر 2016، از شبکه National Geographic پخش شد. این مستند به زبان انگلیسی و همراه با زیرنویس فارسی در اختیار شما قرار گرفته است.

داستان فیلم:
در این مستند، دی‌کاپریو به کشورهای مختلف جهان سفر می‌کند و تاثیر فعالیت‌های انسانی بر افزایش دمای سیاره زمین را مورد بررسی قرار می‌دهد. دی‌کاپریو بعنوان راوی این برنامه مستند، نظر خود را در مورد وضعیت آب و هوایی هر یک از این کشورها مطرح می‌کند و تصاویری را در این رابطه به نمایش در می‌آورد. در بخش‌هایی از این فیلم مستند، مراحل تولید و فیلمبرداری فیلم مهیج «از گور برخاسته» (The Revenant) نیز به نمایش در می‌آید.


تصاویر


همچنین تماشا کنید