ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

فصل ها

فصل ها

2015 HD 96 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


درباره فیلم:
فصل ها، فیلمی مستند محصول سال 2015 کشورهای فرانسه و آلمان می‌باشد.ژاک پرین و ژاک کلوزاد به طور مشترک، مسئولیت کارگردانی این فیلم را برعهده داشته اند. این دو فیلمساز فرانسوی پس از مسافرت به نقاط مختلف جهان و مواجهه با پرندگان مهاجر، نهنگ‌های غول‌پیکر و سفره‌ ماهی‌های عظیم‌الجثه، به سرزمین‌هایی آشنا باز می‌گردند. این مستند با دوبله فارسی اختصاصی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

داستان فیلم:
فیلم مستند حماسی و احساس‌برانگیز «فصل‌ها»، تاریخ طولانی و پرفراز و نشیبی را روایت می‌کند که نژاد انسان را به گونه‌های گیاهی و جانوری سیاره زمین پیوند داده است. ژاک پرین و ژاک کلوزاد، در یک سفر شگفت‌انگیز، مجدداً از قلمروهای مشترک اروپائی‌ها و حیوانات وحشی برجای مانده از عصر یخبندان بازدید بعمل می‌آورند. یخبندان بزرگ 80 هزار سال به طول انجامید. این در حالی است که طی یک بازه زمانی بسیار کوتاه، جنگل‌هایی انبوه سرتاسر قاره اروپا را پوشانیده بود. در آن زمان، چهره نواحی مختلف زمین دستخوش تغییرات قابل توجهی شد. چرخه فصلی رفته رفته در حال شکل‌گیری بود، چشم‌اندازهای طبیعی دچار تغییر شد و گونه‌های گیاهی و جانوری به تدریج تکامل یافتند.


تصاویر


همچنین تماشا کنید