ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

وسعت جهان

وسعت جهان

2015 HD 85 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


درباره فیلم:
وسعت جهان، فیلمی مستند محصول سال 2015 کشور آمریکا است و کارگردانی این اثر برعهده "گای رید" میباشد. در این مستند، تصاویر فیلمبرداری شده از کهکشان راه شیری در ماموریت‌های فضایی ناسا را مشاهده خواهید کرد، علاوه بر این، تصاویری از صومعه‌های بودایی در رشته کوه‌های هیمالیا به زیباترین شکل ممکن به نمایش در می‌آید. این مستند با دوبله فارسی اختصاصی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

داستان فیلم:
ما در یک بحران جهانی به سر می‌بریم. ظاهراً این حقیقت غیرقابل انکار را فراموش کرده‌ایم که همه عناصر جهان هستی با یکدیگر در ارتباط هستند. مستند جذاب و هیجان‌انگیز « وسعت جهان »، زنگ خطر را برای همه ما به صدا در می‌آورد. این مستند با سفر به نقاط مختلف سیاره زمین، به کاوش در مورد سرمنشا پیدایش انسان می‌پردازد و آینده ما را بعنوان نژادی از موجودات زنده مورد بررسی قرار می‌دهد. مستند « وسعت جهان » با لحنی شاعرانه به ما گوشزد می‌کند که باید نگرشمان را در مورد زندگی تغییر دهیم و از ما می‌خواهد که با نگاهی دقیق‌تر به هویت وجودیمان بیاندیشیم و در مورد رفتارمان با یکدیگر و جهان پیرامون تجدید نظر کنیم. در یک کلام، این مستند به ما یادآوری می‌کند که همه ما یه یک سیاره تعلق داریم.


تصاویر


همچنین تماشا کنید