ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

دریای اصوات

دریای اصوات

2016 HD 60 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


درباره فیلم:
دریای اصوات فیلمی مستند محصول سال 2016 کشور آمریکا است و کارگردانی این اثر برعهده " میشل دارتی " میباشد. این مستند با دوبله فارسی اختصاصی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

داستان فیلم:
دریای اصوات عنوان یک فیلم مستند 60 دقیقه ای است که به بررسی تاثیر مخرب نویزهای اقیانوسی صنعتی و نظامی بر زندگی نهنگ‌ها و سایر آبزیان می‌پردازد. این فیلم مستند با این پرسش آغاز می‌شود که علت به گل نشستن و مرگ دسته جمعی گونه‌های مختلف نهنگ‌ها در سواحل باهاما چیست؟ مستند « دریای اصوات » پس از پاسخ به این پرسش، نقش مهم صدا در دریا و تغییرات سریع و ناگهانی کیفیت زندگی آبزیان ظریف اقیانوس بر اثر فعالیت‌های انسانی را مورد بررسی قرار می‌دهد. این تغییرات سریع و ناگهانی، توانایی رشد، حرکت و بقای نهنگ‌ها و سایر موجودات ساکن اقیانوس را به مخاطره می‌اندازد.


تصاویر


همچنین تماشا کنید