ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

بعد از اینجا به کجا حمله کنیم

بعد از اینجا به کجا حمله کنیم

2015 HD 118 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


درباره فیلم:
بعد از اینجا به کجا حمله کنیم، فیلمی مستند محصول سال 2015 کشور آلمان است و مایکل مور (مستند ساز مشهور امریکایی) سکان هدایت این پروژه را در اختیار داشته است. وب سایت راتن تومیتوز این فیلم را یک اثر کمدی منتقدانه، سرگرم کننده، خنده دار و گزنده توصیف کرده است. این مستند با دوبله فارسی اختصاصی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

داستان فیلم:
در این مستند که حال و هوایی شبیه به سفرنامه دارد، مایکل مور به کشورهای ایتالیا، فرانسه، فنلاند، تونس، اسلوونی، آلمان، نروژ، پرتغال و ایسلند مسافرت می‌کند و تجربیات مردم این کشورها در مواجهه با مشکلات اقتصادی و اجتماعی را منعکس می‌نماید. در این مستند، مایکل مور در نقش یک اشغالگر ظاهر می‌شود. او به کشورهای مختلف سفر می‌کند تا عوامل موثر بر بهبود چشم‌انداز ایالات متحده را کشف کند. موضوعاتی از قبیل حقوق و مزایای کارگران، ناهار مدارس، آموزش اولیه، تحصیلات دانشگاهی، مسائل مربوط به کارگران، سهل‌انگاری در مقابله با جرائم دارویی، کاهش جرم و جنایت و بهداشت بانوان در این فیلم مستند مورد بررسی قرار می‌گیرند.


تصاویر


همچنین تماشا کنید