ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

قهرمانان

قهرمانان

2015 HD 91 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


درباره فیلم: قهرمانان فیلمی مستند محصول سال 2015 کشور آمریکا است و کارگردانی این اثر برعهده "برت مارکس" میباشد. این مستند با دوبله فارسی اختصاصی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

داستان فیلم:
داستان حماسی ظهور موفق ترین بوکسورهای زمان معاصر، مفهوم رویای آمریکایی را از طریق بیان زندگی خصوصی اواندر هالی فیلد، برنارد هاپکینز و مایک تایسون به چالش می کشد. قهرمانان داستان ما، همچون گلادیاتورهای دنیای مدرن، از طبقات پایین اجتماع برخاسته و ورزش بوکس یا به بیانی دیگر "ورزش فقرا" را به عنوان آخرین مامن و جایگزینی برای انتخاب های مخوف دیگر مانند زندان یا حتی مرگ که در مقابلشان قرار دارد برگزیده اند. این جنگجویان در مسیری که از موفقیت تا خودیابی طی کرده اند، به مبارزات خود اشاره می کنند که بحرانی ترین مسائل اجتماعی را برجسته می سازد. این مسایل اجتماعی شامل دست و پنجه نرم کردن با فقر ، نا برابری نژادی ، بی خانمانی ، سوء مصرف مواد و الکل ، خشونت و بی کفایتی نظام آموزشی و زندان است. مستند "قهرمانان" مقاومت منحصر به فرد این مردان در مقابل سر سخت ترین موانع از جمله مشکلات مالی شخصی تا آسیب های مغزی پایدار را به تصویر کشیده و نشان می دهد که جامعه و حرفه ی این افراد چگونه آنها را مورد تجلیل قرار می دهد.


تصاویر


همچنین تماشا کنید