ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

حیاتی که می درخشد

حیاتی که می درخشد

2016 HD 59 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


درباره فیلم:
حیاتی که می درخشد فیلمی مستند محصول سال 2016 است و کارگردانی آن برعهده "جو لانکرین" میباشد. این مستند محصول شبکه BBC است. مستند حیاتی که می درخشد با دوبله فارسی اختصاصی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است .

داستان فیلم:
موجوداتی که از خود نور ساطع می‌کنند، انسان را شگفت زده می‌کنند. تمامی افرادی که یک کرم شب تاب را از نزدیک دیده‌اند، مجذوب زیبایی آن شده اند. شباهنگام، زمانی که نور ساطع شده از میلیون‌ها پلانکتون بر بدن دولفین‌ها می‌تابد، آب‌ دریا شروع به درخشیدن می‌کند. اما سوال این است که حیوانات چرا از خود نور تولید می‌کنند؟ در طول قرن‌های متمادی، انسان تنها می‌توانست از زیبایی و رمز و راز این پدیده طبیعی خارق‌العاده، شگفت زده شود. اما در حال حاضر، برای نخستین بار حقیقت شگفت انگیز مربوط به این نورهای طبیعی آشکار می‌شود. کشف اسرار مربوط به این پدیده طبیعی، منجر به ارتقای چشمگیر کیفیت دوربین‌های رنگی، کشف ناشناخته‌های اعماق آب‌ها با استفاده از نسل جدید ربات‌ها و ساخت دوربین‌های پیشرفته فیلم‌برداری در زیر آب شده است.


ویدیوهای مرتبط


تصاویر


همچنین تماشا کنید