ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

حالت چهارم ماده

حالت چهارم ماده

2016 HD 92 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


درباره فیلم:
حالت چهارم ماده، فیلمی مستند محصول سال 2016 کشور امریکا است و کارگردانی آن برعهده "جان کلکزکیویز" است. مراحل تولید این فیلم مستند از سال 2013 آغاز شد و پس از گذشت سه سال، سرانجام به نمایش در آمد. از آنجائیکه این فیلم، پرطرفدارترین مستند مرتبط با تاریخچه اسنوبرد سواری است، تعجبی ندارد که تبلیغات پیرامون آن تا این حد گسترده باشد. تصمیم رایس برای تولید این فیلم مستند پس از نمایش فیلم «هنر پرواز» قطعی شد. این فیلم مستند تاثیر ماندگاری بر دنیای اسنوبورد سواری داشته است. این مستند با دوبله فارسی اختصاصی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.  

داستان فیلم:
در سال 2013، هنگامیکه رایس همراه با مربی خود (برایان ایگوچی) به گشت و گذار در نواحی دور افتاده شهر جکسون مشغول بود، تصمیم گرفت تا مسافت 16000 مایل را بپیماید و چرخه آب اطراف اقیانوس آرام را دنبال کند. رایس بعنوان یکی از برترین اسنوبورد سواران جهان به نواحی برفی و بارانی سفر می‌کند. این فیلم مستند، ماجرای یک مرد سرسخت را روایت می‌کند.


ویدیوهای مرتبط


تصاویر


همچنین تماشا کنید