ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، آسیاتک، های‎وب، پیشگامان و TD-LTE مبین نت کاملا رایگان محاسبه می گردد

حیوانات باهوش: ارتباطات

حیوانات باهوش: ارتباطات

2016 HD

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


درباره سریال:
حیوانات باهوش سریالی مستند محصول سال 2016 است. این مجموعه مستند حیات وحش است در ماه سپتامبر سال 2016 از شبکه BBC One پخش شد. کارشناسان حیات وحش به نقاط مختلف جهان (از جمله فلوریدا، باهاما و کنیا) سفر می‌کند تا گونه‌های مختلف جانوری را از نزدیک مورد بررسی قرار دهد. این مجموعه مستند که تاکنون چهار قسمت از آن به روی آنتن رفته است، جنبه‌های مختلف زندگی حیوانات و رابطه آنها با یکدیگر و محیط پیرامون را مورد ارزیابی قرار می‌دهد.این مستند با دوبله فارسی اختصاصی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

داستان قسمت:
در قسمت سوم، تیم پژوهشی این مستند، سبک ارتباطی عجیب و غریب حیوانات را مورد بررسی قرار می‌دهد. هیو فیرنلی ویتینگستال به کشور اتریش سفر کرده است. در این کشور، دانشمندان معنای زوزه‌های گرگ را تفسیر می‌کنند و این پرسش را مطرح می‌نمایند: آیا گرگ‌ها واقعاً لایق این همه بد نامی بزرگ هستند؟
لوسی کوک مهارت‌های ارتباطی مورد نیاز برای ترغیب پنگوئن‌ اهلی به شنا کردن را کشف می‌کند. او همچنین عازم کشور باهاما می‌شود. پژوهش‌هایی که به تازگی در این کشور صورت گرفته حاکی از آن است که کوسه‌ها می‌توانند زندگی اجتماعی داشته باشند. آنها می‌توانند دوست پیدا کنند و حتی می‌توانند شخصیت خاص خود را داشته باشند.تصاویر


همچنین تماشا کنید